Od października użytkownicy platformy do obniżania i opłacania rachunków MAM, oprócz zakupów w sklepach online, mogą dokonywać ich również w punktach stacjonarnych, m.in.: w Multikinie, Media Expert, Orsay, 5.10.15., Deichmann, Red Rubin, Minty dot oraz w sklepach marki Ania Kruk. Dzięki funkcji rejestracji paragonów pochodzących z punktów stacjonarnych poprzez zrobienie zdjęcia paragonu użytkownicy MAM mogą zyskiwać Złotówki MAM na opłacenie swoich rachunków, robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych. Aplikacja MAM jest dostępna dla użytkowników od września bieżącego roku.

Gdzie stacjonarnie?
Użytkownicy MAM mogą już dokonywać zakupów obniżających ich rachunki za media również w punktach stacjonarnych. Na razie opcja ta jest dostępna w wybranych punktach stacjonarnych na  terenie Warszawy (Multikino, Media Expert) oraz całej Polski (m.in.: Orsay, Deichmann), jednak już niebawem korzystający z MAM w innych miastach Polski będą mogli płacić mniej za swoje rachunki także dzięki zakupom w sklepach stacjonarnych innych marek. Aktualnie mogą nabywać produkty w 11 kategoriach produktowych u sprzedawców działających online i offline. Już teraz w ofercie znajdują się punkty stacjonarne oferujące: sprzęt RTV/AGD, odzież, obuwie, biżuterię czy dostarczające rozrywkę, które realnie obniżają rachunki za media. Już w najbliższych tygodniach pojawią się partnerzy oferujący zakupy stacjonarne m.in.: paliwa i produktów spożywczych. Dynamiczne rozbudowywanie oferty punktów stacjonarnych jest niezwykle ważne w kontekście wzmożonych wydatków konsumentów w ostatnim kwartale roku, związanych między innymi z okresem bożonarodzeniowym. Zakupy z MAM realnie obniżają rachunki za podstawowe media – prąd, gaz, internet, telefon i telewizję, a tym samym mogą podreperować niejeden domowy budżet.

Z aplikacją to takie proste
Użytkownicy MAM korzystający z aplikacji mobilnej mogą nie tylko dokonywać zakupów z oferty e-commerce, ale także, od początku października, rejestrować paragony ze sklepów stacjonarnych, które również powodują naliczenie Złotówek MAM, a tym samym obniżenie wybranych rachunków. Każdy, kto w ciągu 7 dni od dokonania zakupów zrobi przy użyciu aplikacji zdjęcie paragonu i prześle je do MAM, otrzyma złotówki na swoje konto w MAM. Darmowa aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem Android i iOS w sklepach Google Play oraz App Store.

Paragony w jednym miejscu
Aplikacja MAM niebawem stanie się również miejscem do przechowywania paragonów. Każde zdjęcie dowodu zakupu będzie zapisywane na koncie użytkownika, dzięki czemu w przypadku ewentualnych reklamacji nie będzie musiał się on martwić o jego poszukiwanie czy też nieczytelność spowodowaną na przykład wyblaknięciem. To udogodnienie dla konsumentów i prosty sposób na rozwiązanie problemu zbierania i odpowiedniego przechowywania paragonów.