mBank oraz PaySquare, w ramach specjalnej kampanii promującej płatności bezgotówkowe, rozszerzają współpracę o możliwość skorzystania z oferty terminala płatniczego z kontem na niespotykanych dotychczas na rynku warunkach promocyjnych.

„Naszym celem jest wsparcie przedsiębiorców, dla których obecne koszty posiadania terminala płatniczego oraz opłat za prowadzenie konta były za wysokie i stanowiły barierę dla wprowadzenia tego typu rozwiązania do swojej firmy” – mówi dyrektor sprzedaży i rozwoju rynku Jarosław Archacki z firmy PaySquare.

Klienci, którzy zdecydują się na założenie konta mBiznes Komfort oraz zainstalowanie terminala płatniczego PaySquare u doradcy firmy lub przez dedykowaną stronę www, otrzymają specjalną ofertę zawierającą nie tylko bezpłatne prowadzenie konta, lecz także szeroką gamę dodatkowych korzyści – w tym 100 bezpłatnych przelewów (przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia promocji), dedykowanego opiekuna firmy w placówkach mBanku oraz możliwość bezpłatnej wpłaty gotówki w placówkach i wpłatomatach.

Jednak ogromnym wyróżnikiem tej oferty jest możliwość uzyskania zwrotu 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy pod warunkiem wykonania 3000 zł obrotu z transakcji poprzez terminal PaySquare na nowo założone konto mBiznes Komfort. Dodatkowo każdy klient może całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przez 30 dni przetestować terminal płatniczy i sprawdzić czy jest on przydatny w jego firmie czy też nie.

„Chcieliśmy stworzyć produkt, który pozwoli naszym klientom obniżyć znacząco koszty prowadzenia swojego biznesu jednocześnie dając dodatkowe możliwości rozwoju swojej firmy o akceptację płatności kartowych” – mówi Dagmara Socha ekspert ds. produktów firmowych w mBanku

 „Wspólnie z mBankiem powołaliśmy grupę roboczą o nazwie «Z nami zapłacisz bezgotówkowo», której głównym celem jest dalsze wspieranie sieci akceptacji płatności bezgotówkowych” – kontynuuje Jarosław Archacki z PaySquare. „Nasza inicjatywa ma na celu pokazanie małym przedsiębiorcom, że przyjmowanie płatności kartą wraz z kontem firmowym może być nie tylko bezpieczne, ale także bardzo tanie” – komentuje Dagmara Socha z mBank.

Terminale płatnicze oferowane przez PaySquare to urządzenia najwyższej jakości, dzięki którym klienci będą mogli oprócz przyjmowania płatności kartami skorzystać również z usług dodatkowych jak m.in. doładowania telefonów komórkowych, e-voucherów, funkcji Cash Back (wypłata gotówki) czy DCC (dynamicznego przeliczanie walut – oznacza to, że klient zagraniczny może zapłacić w swojej rodzimej walucie).