Największy na świecie sklep internetowy rozpoczyna współpracę z Programem PAYBACK w Polsce. PAYBACK jest pierwszym multipartnerskim programem angażowania klientów, z którym współpracuje serwis Amazon.de w języku polskim.

W ramach standardowego przelicznika za każde 1 euro wydane w sklepie internetowym Amazon.de będzie można otrzymać 1 punkt PAYBACK. Na dodatkowe benefity mogą liczyć nowi klienci sklepu i osoby aktywnie korzystające z e-kuponów PAYBACK. Aby otrzymać punkty za zakupy w serwisie Amazon.de wystarczy skorzystać ze specjalnego linku dostępnego na stronie PAYBACK.pl.

– Chcemy nagradzać naszych klientów, niezależnie od tego, czy decydują się na zakup czytników Kindle, produktów Amazon Basics, wybór oferty start-up’ów czy jakiegokolwiek innego asortymentu dostępnego na Amazon.de – mówi Marzena Więckowska Senior PR Manager, Amazon.
– Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przekazujemy naszym uczestnikom kolejną dobrą wiadomość, czyli dołączenie Amazon do grona partnerów PAYBACK. Możliwość zbierania punktów w największym na świecie sklepie internetowym z pewnością ich ucieszy. Jestem przekonany, że polscy PAYBACKowicze docenią nie tylko jakość oraz szeroką ofertę dostępnych w Amazon produktów, ale też możliwość zbierania punktów PAYBACK – skomentował Michał Pieprzny, CEO PAYBACK Polska.