Inkubator technologiczny Xevin Lab zainwestował w polski start-up RightHello, specjalizujący się we wsparciu bezpośredniej sprzedaży online.

Dzięki zespołowi specjalistów i opracowanej technologii, spółka umożliwia swoim klientom nawiązanie pierwszego kontaktu z ich potencjalnymi klientami. Specjalnie stworzona platforma automatyzuje proces internetowej sprzedaży bezpośredniej, wykorzystując technologię Big Data oraz SaaS-owy model dystrybucji. Proces ten nazywany prospektowaniem, polega na wyselekcjonowaniu przedsiębiorstw lub osób, które mogłyby zostać nabywcami oferowanych usług, a następnie nawiązaniu z nimi pierwszego kontaktu.

RightHello współpracuje w Polsce i za granicą głównie z firmami z segmentu IT – od dużych przedsiębiorstw po rozwijające się start-upy. Prężnie rozwijająca się spółka w ciągu kilku miesięcy działalności zdążyła zdobyć ponad 20 stałych klientów oraz rozszerzyć zespół do 10 osób.

Wsparcie Xevin Lab przede wszystkim pomoże nam w zakończeniu prac nad oprogramowaniem SaaS, które pozwoli naszym klientom w efektywny sposób samodzielnie prowadzić proces prospektowania. Wtedy narzędzie będzie dostępne dla klientów w modelu subskrypcyjnym – mówi Piotr Zaniewicz, założyciel RightHello.