Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay ONLINE to pierwsze na rynku połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE jest kompletnym rozwiązaniem dla biznesu w erze urządzeń ONLINE i rosnącej popularności transakcji bezgotówkowych. To mobilne urządzenie umożliwiające sprzedaż wszystkimi rodzajami kart płatniczych.

Zintegrowane, innowacyjne urządzenie fiskalne firmy Posnet jest przeznaczone dla wielu branż i zawodów, m. in.: gastronomii, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych, warsztatów samochodowych czy fitness klubów, a także małych i średnich punktów handlowych.

ONLINE to kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Kasy i drukarki ONLINE przesyłają do CRK szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Użytkownik kasy ONLINE musi zapewnić dostęp do internetu, dzięki czemu możliwe jest połączenie z Repozytorium. Pospay ONLINE zapewnia bezprzewodowe połączenie z CRK za pomocą, dołączonej do zestawu karty SIM lub sieci WiFi.

Według Ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach, branże zobligowane do korzystania z kas ONLINE to:
Od 1 stycznia 2020 roku:
• warsztaty samochodowe, wulkanizatorzy, stacje paliwowe
Od 1 lipca 2020 roku:
• gastronomia, branża hotelarska, sprzedaż węgla
Od 1 stycznia 2021 roku:
• salony fryzjerskie, salony kosmetyczne i kosmetologiczne, branża budowlana, lekarze, prawnicy, salony fitness.

Pospay ONLINE to dla nich idealne rozwiązanie.
Ze względu na ergonomiczne kształty, wydajne akumulatory i stały dostęp do internetu Pospay ONLINE jest urządzeniem mobilnym. Może długo pracować w dowolnym miejscu bez ładowania – w biurze, sklepie, czy w terenie.

Połączenie funkcji kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego w jednym, sprawia, że Pospay ONLINE może działać zarówno jako autonomiczne urządzenie fiskalne ( w trybie kasowym) jak i być elementem większego systemu sprzedaży (tryb drukarkowy). Przejście między tymi trybami jest szybkie i intuicyjne.
Wielofunkcyjność Pospay ONLINE przynosi wiele korzyści przedsiębiorcy. Np. wydanie paragonu klientowi i wydruk z terminala płatniczego odbywa się z tego samego urządzenia. To znacząco podnosi jakość obsługi klienta.

Pospay ONLINE – wygodne i szybkie płatności bezgotówkowe

Według raportu NBP, w Polsce, na koniec drugiego kwartału 2019 roku znajdowało się w obiegu ok. 36,1 mln kart zbliżeniowych. To najwięcej w historii. Udział kart płatniczych na rynku jest również rekordowo wysoki – 85,7 proc. (w poprzednim kwartale 84,9 proc.). Liczba kart zbliżeniowych w ciągu ostatnich trzech miesięcy zwiększyła się o 698 tys. sztuk (wzrost o 2 proc.).
Te dane pokazują jedno – Polacy kochają transakcje bezgotówkowe. Przedsiębiorca, który nie oferuje takiego rozwiązania zostaje w tyle w wyścigu po klienta.
Pospay ONLINE pozwoli przedsiębiorcy rozwijać biznes w epoce transakcji bezgotówkowych. Fiskalny Terminal Płatniczy akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Pospay ONLINE to szybkie, wygodne i bezpieczne transakcje bezgotówkowe.
Zaopatrzenie się w Pospay ONLINE jest proste i łatwe. To kolejna korzyść dla przedsiębiorcy.

Nie trzeba oddzielnie podpisywać umowy ze sprzedawcą urządzenia fiskalnego i operatorem płatności bezgotówkowych. Wszystko sfinalizuje się w jednym miejscu – szybko i bez zbędnych formalności.

Posnet Polska S.A., jeden z największych producentów oraz dystrybutorów urządzeń fiskalnych w Polsce, ma w swojej bogatej ofercie wiele sprawdzonych kas i drukarek ONLINE, jednak Pospay ONLINE jest wyjątkowy. To innowacyjne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na potrzeby klienta i rynku: kompleksowych rozwiązań, płatności bezgotówkowych, szybkości i wygody.