W latach dziewięćdziesiątych Sunset Suits przeżywał swój czas świetności i był największą w Polsce firmą szyjącą męskie garnitury. Znana w całej Polsce, ale i za granicą, marka zarządzała ponad setką  swoich salonów firmowych, w tym kilkudziesięcioma w Czechach na Słowacji i krajach nadbałtyckich oraz współpracowała z wieloma salonami franczyzowymi i multibrandowymi w Polsce i całej Europie. Marka była wielokrotnie nagradzana Złotym Laurem Konsumenta jako najpopularniejsza i godna polecenia firma. Sunset Suits przez wiele lat ubierał Polską Reprezentację Olimpijską podczas kilku olimpiad oraz ściśle współpracował z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. To dzięki niej mogliśmy przez wiele lat oglądać eleganckich Olimpijczyków i stylowych Piłkarzy. Niestety po roku 2006 słońce nad firmą przynoszącą milionowe zyski i podpisującą wielomilionowe kontrakty zaczęło nagle gasnąć.

Garnitury Sunset Suits pojawią się na naszym rynku ponownie za sprawą wspólników i właścicieli marki Giacomo Conti dzięki której od wielu lat Polacy mogą delektować się elegancką odzieżą dla mężczyzn. Połączenie tradycji polskiego krawiectwa, dbającego o każdy szczegół oraz włoskiej lekkości designu sprawia, iż produkty marki trafiają w gusta zarówno miłośników klasycznej elegancji, jak i poszukiwaczy nowoczesnego szyku bazującego na globalnych trendach obowiązujących w modzie męskiej.

Marka Sunset Suits odrodzi się dzięki Zbigniewowi Markowskiemu, Karolowi Olejniczakowi i Michałowi Włocławskiemu, którzy widząc ogromny potencjał, nabyli prawa do znaku towarowego. Managerowie stojący za reaktywacją marki wiele lat pracowali w Sunset Suits i znają firmę od podszewki.

Zapowiedź pojawienia się marki Sunset Suits na polskim rynku jest niewątpliwym hitem. W związku z tym pojawia się wiele pytań dotyczących samej marki Giacomo Conti jak również rozwoju marki Sunset Suits na rodzimym oraz zagranicznych rynkach.

Brand Giacomo Conti będzie się nadal prężnie rozwijał i w najbliższym czasie będą miały miejsce otwarcia nowych salonów.

Reaktywacja marki Sunset Suits jest reakcją na obserwowaną ostrą walkę cenową, zeszłoroczne wydarzenia takie jak połączenie Bytomia i Vistuli oraz upadłość Próchnika. Przede wszystkim dostrzeżono ogromny potencjał rozwojowy marki Sunset Suits oraz doskonałą rozpoznawalność zarówno w Polsce jak i za granicą. Logo i identyfikacja marki jest kojarzona przez kilka pokoleń klientów. Dzięki Sunset Suits powstało kilka znanych aktualnie i istniejących na rynku brandów, a osoby, które je tworzyły zaczynały właśnie w marce Sunset Suits.

Osoby zarządzające skupiają się nad wdrożeniem zaplanowanej strategii oraz rozwojem marki Sunset Suits.