InsERT – lider sprzedaży wśród producentów systemów dla MSP – wprowadza na rynek drugą generację systemu do szybkiej sprzedaży detalicznej. Subiekt Sprint 2 został wzbogacony o szereg rozwiązań, które zapewniają szybszą obsługę klientów i sprawniejsze zarządzanie sklepem.

Pierwszoplanową rolę we współczesnym handlu detalicznym odgrywa sprawna obsługa klientów. To kupujący są najważniejsi i jak najwięcej z nich powinno opuszczać sklep z poczuciem zadowolenia i satysfakcji. Systemy komputerowe i współpracujące z nimi urządzenia umożliwiające szybką sprzedaż są nieocenioną pomocą dla sprzedawców pracujących na stanowiskach kasowych. Dzięki takiemu wsparciu sprzedawcy mogą także bardziej skupić się na bezpośrednim kontakcie i odpowiedniej komunikacji z klientami.

Z myślą o małych i średnich firmach, m.in. z sektora retail czy gastronomi, InsERT stworzył drugą generację systemu szybkiej sprzedaży detalicznej Subiekt Sprint 2. To nowa odsłona docenionego już na rynku programu. System zyskał jeszcze bardziej przejrzysty, intuicyjny interfejs, który maksymalnie upraszcza pracę oraz nowe rozwiązania usprawniające obsługę klientów i zarządzanie sklepem.

Subiekt Sprint 2 sprawdza się w sklepach jedno- i wielostanowiskowych, także samoobsługowych. Umożliwia szybką sprzedaż zarówno w pojedynczych sklepach, jak i w sieciach. Jest zintegrowany z systemami handlowymi Subiekt GT i Subiekt nexo, z którymi wymienia dane o towarach, cenach, kontrahentach itp. Program współpracuje także z wieloma urządzeniami zewnętrznymi, m.in. z drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, ekranami dotykowymi czy wagami elektronicznymi.

Subiekt Sprint 2 składa się z dwóch głównych aplikacji – Sprzedaży i Zarządzania. Pierwsza umożliwia wystawianie dokumentów handlowych na stanowiskach sprzedaży; druga to aplikacja typu „back office”, która administruje sprzedażą, pozwalając m.in. na konfigurowanie stanowisk włącznie z urządzeniami zewnętrznymi, delegowanie i rozliczanie sprzedawców, kontrolę stanów magazynowych oraz konfigurowanie wymiany danych z systemem handlowym.

Cena licencji na pierwsze stanowisko sprzedaży wynosi 400 zł netto.