W zasobach oferowanej przez OXYCOM usługi OXY24 pojawiły się popularne programy dla przedsiębiorstw firmy InsERT – m.in. Subiekt GT, Rewizor GT oraz Rachmistrz GT. Dzięki temu od teraz można z nich korzystać w modelu chmurowym – z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, bez instalacji i z płatnościami w systemie abonamentowym.

OXY24 to usługa stworzona m.in. z myślą o firmach, które chcą korzystać z nowoczesnych narzędzi informatycznych wygodnie, z dowolnych urządzeń i bez ponoszenia wydatków na licencje (opłaty uiszczane są w modelu abonamentowym).

Gestor GT – system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.

Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy, polecany osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi.

Rachmistrz GT – system obsługi uproszczonej księgowości, polecany firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów.

Rewizor GT – system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw, stworzony w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.

Subiekt GT – nowoczesny system sprzedaży wspomagający całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.