Jak najlepiej przekonać rodziców do internetowych zakupów w okresie przedświątecznej gorączki? Odpowiednią promocją cenową. Tak właśnie uczynił e-sklep z artykułami dla najmłodszych –  Feedo.pl, oferując 16 grudnia promocję -75% na wszystkie zabawki.

Feedo.pl to e-sklep posiadający bogaty asortyment najpotrzebniejszych artykułów dla najmłodszych, który na polskim rynku funkcjonuje z powodzeniem od roku. Sukces Feedo na polskim rynku potwierdza tezę, że rodzice coraz częściej wybierają zakupy online. Świąteczne mega promocje, to zatem  idealny sposób na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie ich na dłużej. Zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi ulubiona forma prezentów dla dzieci –  zabawki.

Wyniki promocji Feedo.pl są zaskakujące zwłaszcza dlatego, że akcja promocyjna nie była przez sklep w żaden sposób komunikowana. W „teście” wzięły więc udział osoby, które w ciągu tych szczęśliwych kilku godzin promocji, znalazły się na platformie i decyzję o zakupie podjęły błyskawicznie. Biorąc pod uwagę fakt, że ceny zabawek to nierzadko kwoty rzędu kilkuset złotych, promocja -75% to wystarczający argument, żeby podjąć decyzję zakupową bez większego zastanowienia się. Niewykluczone, że Feedo zorganizuje podobne akcje w przyszłości.