mBank i firma montrada, promując płatności bezgotówkowe, rozszerzają współpracę proponując terminal POS wraz z rachunkiem firmowym mBIZNES konto na promocyjnych warunkach. Przedsiębiorcy otrzymują niższą opłatę za dzierżawę terminala i darmową obsługę gotówkową w placówkach oraz brak opłat za przelewy z konta firmowego. Pakiet można zakupić za pośrednictwem doradców firmy montrada.

Oferta terminali płatniczych wraz z mBIZNES kontem dla osób prowadzących działalność gospodarczą przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów firmowych mBanku. Dzięki niej właściciele firm mogą w prosty i tani sposób udostępnić swoim klientom możliwość zapłacenia za towary i usługi również kartą płatniczą a zarazem otrzymują bezpłatne mBIZNES konto m.in. do rozliczeń transakcji.

Nowoczesne terminale firmy montrada obsługują płatności bezgotówkowe kartami Visa i MasterCard – również w technologii zbliżeniowej payWave i PayPass. Umożliwiają wypłaty gotówki do 200 zł w usłudze cash back. Klienci wraz z terminalem otrzymują kompletny pakiet (konfigurację Plug&Play, serwis, konserwację i umowę na akceptację kart płatniczych), wysyłany w ciągu 3 dni roboczych od podpisania umowy.