Krakowska galeria handlowa zyskała kolejnego najemcę. Na parkingu przed Mozaiką otworzył się punkt handlowy SFD. Sklep SFD to salon firmowy największego w Polsce sklepu internetowego z żywnością dietetyczną i suplementami.

W ofercie lokalu przy ulicy Wielickiej 259, na powierzchni 24 m², dostępne są wysokiej jakości produkty, w tym suplementy diety, odżywki dla sportowców, żywność dietetyczna, superfoods, produkty wegańskie, nutrikosmetyki dla skóry, paznokci i włosów oraz preparaty prozdrowotne dla osób w każdym wieku. Chętni znajdą tu suplementy topowych marek, m.in.: SFD Nutrition, ALLNUTRITION, ALLDEYNN oraz LOCO Dzięki fachowemu doradztwu klienci mogą zakupić produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

– Nasza sieć liczy obecnie ok. 100 sklepów w całej Polsce, z czego większość stanowią placówki franczyzowe (sklepów własnych mamy 30). Jeśli chodzi o formaty mobilne, to stanowią one mniej więcej jedną trzecią całej sieci, a sklep na parkingu przed Mozaiką jest pierwszym tego typu punktem mobilnym w Krakowie. Cieszymy się z dołączenia do grona najemców Mozaiki i mamy nadzieję, że nasz salon będzie chętnie odwiedzany przez klientów galerii. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalny rabat z okazji otwarcia: -20% na cały asortyment. Oferta obowiązuje do 16 września br. (włącznie) – zachęca Rafał Meryk, administrator sieci sklepów SFD.

O GALERII MOZAIKA
Mozaika jest położona w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim – bardzo uczęszczanej i świetnie skomunikowanej części miasta, przy trasie w kierunku Wieliczki. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, w tym tramwajowej, a także indywidualnej samochodowej. Pobliski węzeł autostradowy A4 znacznie powiększa strefę zasięgu centrum. Klientami Mozaiki będą więc nie tylko mieszkańcy ok. 65-tysięcznej XII dzielnicy miasta, lecz także osoby często tędy przejeżdżające.

Dla satysfakcji klientów wśród najważniejszych najemców MOZAIKI są: nowoczesny sklep Kaufland o pow. 7400 m², duży market budowlany OBI, a także kilku innych wiodących najemców, w tym: Rossmann, Deichmann, RTV Euro AGD, Maxi Zoo. W MOZAICE znajduje się także strefa food court, w której klienci znajdą nowoczesne koncepty gastronomiczne.

4FI – polsko-niemiecka grupa inwestycyjna – stworzyła MOZAIKĘ po przejęciu obiektu od TESCO. W procesie zmian lokalny zespół 4FI wspierany był przez BNP Paribas Real Estate Poland, który odpowiada za wynajem i zarządzanie nieruchomościami oraz ich marketing.