Do północy 21 grudnia posiadacze kart Visa mogą brać udział w przedświątecznej promocji. Dokonując zakupów z Visa w jednym z 15 sklepów internetowych otrzymają oni swoje zamówienie poprzez darmową dostawę, którą zapewnią kurierzy głównego partnera promocji – Poczty Polskiej. Kampania informująca o promocji obejmuje działania marketingowe w internecie, radiu oraz prasie. Do skorzystania z darmowej dostawy zachęcają także detaliści biorący udział w promocji oraz Poczta Polska.

Sklepy internetowe umożliwiające nieodpłatną dostawę obejmują takie kategorie jak moda, książki, sport czy artykuły dla domu. Łącznie w promocję zaangażowanych jest 15 detalistów: 4Home, City Sport, Emako, Endo, Gandalf.com.pl, Garneczki, Helion, Internetowy Supermarket, Lideria, Minti Shop, Nodik, Ombre, Ravelo, Sport-Shop oraz Szkla.com. Jedynym warunkiem skorzystania z darmowej dostawy kurierem Poczty Polskiej jest zapłacenie za zakupy w internecie kartą Visa.

Informacje nt. promocji docierają do konsumentów poprzez ogólnopolską kampanię Visa, która obejmuje reklamy w prasie , spoty w radiu oraz działania marketingowe w internecie, w tym bannery w popularnych serwisach internetowych i reklamy w wyszukiwarce Google, mailingi do konsumentów czy komunikację w mediach społecznościowych.

O promocji swoich klientów informuje także główny partner oraz współpracujący detaliści. Poczta Polska wykorzystuje w tym celu kanały internetowe oraz formy reklamowe w swoich placówkach pocztowych, z kolei detaliści swoje strony internetowe. Do wykorzystania materiałów reklamowych związanych z przedświąteczną promocją zostały zaproszone również banki-wydawcy kart Visa.

Zakupem mediów dla kampanii reklamowej zajął się dom mediowy MEC, zaś kreację przygotowała agencja Saatchi & Saatchi Poland.