Firma SumUp wprowadziła na rynek mały i przenośny terminal Chip&PIN własnej produkcji. Czytnik kart PIN+ pozwala przedsiębiorcom na przyjmowanie płatności bezgotówkowych w każdym miejscu i o każdej porze. Oferta firmy skierowana jest do osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a także małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących mobilnego i wygodnego w obsłudze urządzenia do przyjmowania kart płatniczych.

Mobilny terminal PIN+ firmy SumUp umożliwia przedsiębiorcom akceptację płatności w szybki, bezpieczny oraz opłacalny sposób. Ważący jedynie 120 g, jest on najmniejszym tego typu czytnikiem kart na świecie, łatwo mieści się do torebki czy kieszeni. Mobilność urządzeniu dodatkowo zapewnia sposób ładowania – w odróżnieniu od tradycyjnych terminali, PIN+ jest ładowany za pomocą wymienialnych baterii. Jednorazowy koszt zakupu czytnika to 295 zł brutto. 2,25 proc. od transakcji to jedyna opłatą jaką pobiera firma wyłącznie za realnie przeprowadzone transakcje. Klienci nie są związani abonamentem ani długoterminowymi umowami, co gwarantuje im pełną niezależność. Terminal PIN+ jest także bardzo prosty w obsłudze, a rejestracja do systemu przebiega całkowicie online (poprzez aplikację na platformę iOS lub Android) i trwa nie dłużej niż 10 minut. Nawet  przedsiębiorcy, którzy nigdy wcześniej nie przyjmowali płatności kartą, mogą od razu rozpocząć sprzedaż bez konieczności zapoznania się z instrukcją obsługi.

Urządzenie PIN+ oferuje możliwość akceptacji wszystkich najpopularniejszych kart debetowych i kredytowych, takich jak: Visa, V-PAY, MasterCard i Maestro. Transakcje są autoryzowane kodem PIN, a potwierdzenie zakupu dostarczane jest klientom przez SMS albo e-mail. Co więcej, SumUp daje przedsiębiorcom możliwość wyboru sposobu przyjmowania płatności. Urządzenie księguje zarówno transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Klienci SumUp mają pełen wgląd do historii wszystkich transakcji, którą mogą sprawdzić w każdej chwili w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się na stronie internetowej SumUp.