Eurobank przystąpił do programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials, umożliwiając swoim klientom posiadającym kartę debetową z logo Mastercard korzystanie z jego benefitów. Wystarczy zarejestrować w nim kartę płatniczą, a za każdą transakcję bezgotówkową zrealizowaną u ponad 70 partnerów programu, klientom zostaną automatycznie przyznane punkty, które można wymienić na nagrody.

Na powitanie klientów eurobanku w Mastercard Priceless Specials przygotowano promocję. Klienci, którzy zarejestrują się w programie do 31.03.2019 r. i wykonają jedną płatność kartą na kwotę min. 20 zł, otrzymają bonus startowy. Posiadacze kart Mastercard Debit Prestige otrzymają 2000 punktów powitalnych, które od razu mogą wymienić na 5 biletów do kina Cinema City, a użytkownicy kart Mastercard Debit – 800 punktów, które mogą wymienić na 2 bilety do kina. W promocji dostępne są też inne nagrody z katalogu programu.

Użytkownicy kart debetowych eurobanku z logo Mastercard samodzielnie zapisują się do programu Mastercard Priceless Specials – w szybki i łatwy sposób, poprzez formularz online dostępny na stronie https://eurobank.pl/ps/. Po zarejestrowaniu swojej karty mogą od razu zbierać punkty za  opłacone nią transakcje, które zostały zrealizowane u partnerów programu. Wśród nich znajduje się już ponad 70 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, CircleK, Empik, RTV Euro AGD, Decathlon, MyTaxi czy Cinema City. Łącznie zakupy nagradzane punktami można realizować w 4 500 punktach sprzedaży partnerów oraz 20 ich sklepach internetowych. Dodatkowo naliczane są też punkty za wszystkie transakcje za usługi gastronomiczne, turystyczne i transportowe opłacone na terenie Polski. Dzięki temu każdy uczestnik programu jest w stanie szybko zebrać liczbę punktów pozwalającą na wybór nagrody z obszernego katalogu udostępnionego przez Mastercard na platformie Priceless Specials – od voucherów, przez podróże, sport i multimedia, aż po akcesoria kuchenne i zabawki dla dzieci.

– Obecnie użytkownicy kart debetowych eurobanku z logo Mastercard mogą zyskać podwójnie – otrzymać nagrody za punkty zebrane w ramach Priceless Specials, a dodatkowo do 720 zł rocznie w oferowanym przez nas programie Codziennie Zyskuję, polegającym na zwrocie 5% kwoty płatności w restauracjach oraz na sport, rozrywkę, rekreację i urodę. Są to dodatkowe benefity udostępniane m.in. w ramach oferty konta „W pełni”, które eurobank włączył do oferty w sierpniu 2018 r. – mówi Danuta Opalińska, Kierownik Zespołu Kart Debetowych w eurobanku.

– Cieszymy się, że eurobank dołączył do programu Mastercard Priceless Specials, dzięki czemu jego klienci mogą od teraz w prosty i wygodny sposób zbierać punkty, płacąc za codzienne zakupy kartą debetową Mastercard. W naszym programie biorą udział sieci handlowe z wszystkich najważniejszych kategorii zakupowych, dzięki czemu zbieranie punktów jest szybkie i łatwe. W Priceless Specials korzystają wszyscy – konsumenci otrzymują atrakcyjne nagrody, detaliści zyskują lojalność klientów, a bank zacieśnia relację z klientami – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. CRM i programów partnerskich w polskim oddziale Mastercard Europe.

Propozycja Priceless Specials jest skierowana do posiadaczy kart Mastercard i Maestro wydanych w Polsce przez uczestniczące w programie banki. Użytkownik programu nie musi nosić w portfelu osobnych kart lojalnościowych do poszczególnych detalistów – wystarczy, że ma przy sobie kartę płatniczą, którą płaci za zakupy. Cechą wyróżniającą program są oferty specjalne dopasowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta. Program wyróżnia również szybka gratyfikacja, np. przy wybranych ofertach za zakupy o wartości 300 PLN można otrzymać bilety do kina o wartości 100 PLN.