Serwis Pyszne.pl na bieżąco dostosowuje się do trendów i umożliwia opłacenie zamówienia na wiele sposobów: gotówką, kartą kredytową, szybkim przelewem internetowym przez Sofort Banking, PayPal, PayU, a w aplikacji mobilnej także za pomocą Android Pay. Ku radości gamerów i zwolenników idei niezależności, akceptuje internetową walutę Bitcoin. W serwisie zapłacimy też korzystając z wirtualnego portfela Masterpass.

– Nasi użytkownicy coraz chętniej rozliczają się online. W grupie serwisów do zamawiania jedzenia w Europie kontynentalnej aż 51% zamówień w 2016 roku zostało opłaconych w ten sposób. Proste, a zarazem bezpieczne płatności są przyszłością internetu. – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Wirtualny portfel Masterpass jest jedną z najszybszych i najbezpieczniejszych istniejących metod płatności online. Do skorzystania z niego wystarczy login i hasło, ustanawiane podczas pierwszego użycia. Proces ten przejdzie w mgnieniu oka nawet użytkownik zupełnie niezorientowany w nowościach płatniczych. Jak działa to w Pyszne.pl?

Po wybraniu dań i przejściu do strony płatności należy wybrać płatność kartą kredytową. Zwykle w tym miejscu następowało uciążliwe wpisywanie danych z karty. Teraz wystarczy wpisać swój numer telefonu i hasło – gotowe. Jeśli jest to pierwszy kontakt użytkownika z Masterpass, potrzebne będą 3 kliknięcia więcej: wybranie przycisku aktywacji usługi, wprowadzenie numeru telefonu, który zostanie zweryfikowany przez bank, a na koniec wpisanie obranego hasła. Od tej chwili jeszcze szybciej przeprowadzimy każdą transakcję, czy będzie to zamówienie soczystego burgera z frytkami, czy wykwintnego zestawu sushi.

Do 12 grudnia za każde zamówienie na Pyszne.pl na kwotę co najmniej 30 zł opłacone kartą płatniczą Mastercard lub Maestro za pomocą portfela Masterpass użytkownik otrzyma 15 zł zniżki na kolejne zamówienie. Z promocji można skorzystać wielokrotnie, liczba zniżek promocyjnych przygotowanych dla klientów wynosi 6.000 sztuk.