Klienci Showroom.pl, którzy zrobią zakupy za minimum 300 złotych i zapłacą za nie BLIKIEM, dostaną 50 złotych rabatu. Promocja BLIKA na Showroom.pl obowiązuje do końca sierpnia lub wyczerpania promocyjnej puli. Showroom.pl, lider wśród platform sprzedaży mody, jest kolejnym partnerem Polskiego Standardu Płatności z tej branży.

Współpraca sklepu internetowego Showroom.pl i Polskiego Standardu Płatności – operatora systemu płatności mobilnych BLIK – zaowocowała atrakcyjną promocją. Zakupy na kwotę min. 300 złotych opłacone za pomocą BLIKA zostaną nagrodzone rabatem w wysokości 50 złotych. Aby skorzystać z rabatu należy wpisać w polu „Kod rabatowy lub karta upominkowa” hasło „BLIK”. Wówczas rabat naliczy się automatycznie. Promocja potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania puli przeznaczonej na rabaty.

– Kontynuujemy współpracę ze znanymi markami. Naszym celem jest oczywiście popularyzacja BLIKA. Showroom.pl jest naszym kolejnym partnerem ze świata mody – mówi Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności. – Co istotne dla klientów Showroom.pl promocja łączy się z innymi zniżkami oferowanymi przez sklep. Krótko mówiąc, niezależnie od tego, czy ktoś kupuje towary o obniżonej przez sklep cenie czy też nie, za samo płacenie BLIKIEM otrzyma rabat, jeśli wartość jego zakupów przekroczy 300 złotych – dodaje.

Płatność w internecie to najpopularniejszy sposób na korzystanie z BLIKA. W drugim kwartale 2017 r. Polacy zapłacili BLIKIEM za zakupy w internecie ponad 4,2 mln razy – to 61 proc. wszystkich transakcji BLIKIEM.