RedCart.pl dostarcza oprogramowanie sklepu internetowego, skutecznie wspierające i ułatwiające prowadzenie sprzedaży. RedCart.pl został Partnerem serwisu Retail360.pl. W najbliższym czasie z pierwszej ręki poznamy najciekawsze case studies z zakresu e-commerce.

Paradoksalnie, trwająca epidemia koronawirusa, to doskonały moment, aby uruchomić własny sklep internetowy. Dzięki rozwiązaniom i usługom RedCart.pl można szybko dołączyć do ponad 40 tys. klientów, którzy już zdecydowali się rozpocząć swoją przygodę w e-biznesie.

Co wyróżnia RedCart.pl? Sklep internetowy zawiera ponad 450 wbudowanych narzędzi, które można włączyć jednym kliknięciem. Nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, a sprzedaż online stanie się łatwa i przyjemna.

Można też wskazać kilka kolejnych podstawowych wyróżników tego oprogramowania:

INTEGRACJE Z HURTOWNIAMI I DOSTAWCAMI
Można skorzystać z integracji z ponad 100 hurtowniami i dostawcami oferującymi w sumie ponad 1 mln gotowych produktów z takich branż, jak elektronika, RTV AGD, odzież, bielizna, zabawki, książki i inne. System synchronizuje stany magazynowe i ceny bezpośrednio z bazą towarową dostawcy, a także pobiera do sklepu nowe produkty, które pojawiły się w ofercie hurtowni.

NOWOCZESNY WYGLĄD SKLEPU
Zakupy w sklepie internetowym mogą być przyjemnością, a klienci będą chętnie do niego powracali. Wspólnie z grafikami i specjalistami od wizerunku można przygotować nowoczesną kreację graficzną, odpowiednią do branży sklepu. Można skorzystać z darmowych szablonów graficznych lub samodzielnie wprowadzać zmiany poprzez edycję plików CSS.

SPRZEDAŻ WIELOKANAŁOWA (MULTICHANNEL)
Umożliwia sprzedaż poprzez zewnętrzne kanały sprzedaży. Dzięki RedCart łatwo uruchomić sprzedaż na Allegro, eBay, Świstak, Amazon Marketplace, Google Merchant, Facebook, Skąpiec czy Ceneo, a wszystkie zamówienia pojawią się w Panelu Sprzedawcy.

SKLEP INTERNETOWY W DOWOLNEJ WERSJI JĘZYKOWEJ
Jeżeli planowane jest rozszerzenie sprzedaży poza granice Polski, to oprogramowanie RedCart wspiera sprzedaż na rynkach zagranicznych oferując integracje z zagranicznymi systemami płatności online, kurierami i pasażami handlowymi. Dodatkowo można prowadzić sprzedaż w dowolnej wersji językowej, a produkty oferować w dowolnej walucie.

WIELE SKLEPÓW W JEDNYM PANELU SPRZEDAWCY
Korzystając z oprogramowania RedCart można prowadzić wiele sklepów internetowych, a całą sprzedażą zarządzać w jednym Panelu Sprzedawcy. W łatwy sposób można uruchomić dodatkowy sklep internetowy, utworzyć sieć powiązanych ze sobą e-sklepów lub rozpocząć sprzedaż hurtową B2B.

BEZPIECZEŃSTWO W NAJLEPSZYM WYDANIU
Sklep internetowy instalowany jest na serwerach klasy PREMIUM znajdujących się w Polsce. System monitorowany jest przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, a codzienne tworzenie kopii zapasowej danych eliminuje ryzyko utraty danych. Wykorzystuje szyfrowanie SSL stosowane w bankach, a sklep jest w pełni zgodny z wymogami GIODO.

BEZPŁATNE WSPARCIE TECHNICZNE
Począwszy od wyboru odpowiedniego planu sklepu, poprzez jego konfigurację i uruchomienie, aż po doradztwo w zakresie promocji e-biznesu klient może liczyć na bezpłatną pomoc i wsparcie techniczne.