Ruszyła nowa promocja dla posiadaczy kart World MasterCard. Osoby, które dokonają transakcji tymi kartami mają szansę wygrać 15-dniową podróż dla 2 osób po wodach południowego Atlantyku.

Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września br. Aby wziąć w niej udział wystarczy płacić kartami World MasterCard i rejestrować transakcje na stronie www.worldpromocja.pl. Promocja obejmuje zarówno transakcje dokonane na terenie Polski, jak i za granicą.

– Jest to kontynuacja strategii World MasterCard oraz już druga promocja w tym roku skierowana do osób ciekawych świata oraz ceniących przygody. W jej ramach zaplanowaliśmy kampanię reklamową w prasie, Internecie, na tabletach i portalu Facebook. Kampania obejmuje także reklamę na galerii Złote Tarasy w Warszawie. – mówi Luiza Derek, Business Leader Marketing & PR Head, Poland

W ramach promocji „Podróż do krainy pingwinów” firma MasterCard nawiązała współpracę z Warszawskim ZOO i objęła opieką mieszkające tam pingwiny. W ramach partnerstwa co weekend, od 10 sierpnia na zwiedzające dzieci będą czekać liczne gadżety oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.