O CZYM?

Blog RETAIL360.PL stanowi źródło inspiracji dla osób zarządzających wszystkimi formatami i kanałami handlu detalicznego w Polsce. Jest doskonałym narzędziem komunikacji dla dostawców sprzętu, technologii i usług dla sektora. Informuje o nowościach rynkowych i najważniejszych wydarzeniach w branży retail.

 

DLA KOGO?
Serwis jest skierowany do osób zarządzających sieciami handlowymi oraz platformami e-commerce oraz do dostawców usług, sprzętu i wyposażenia dla sektora retail.

 

RETAIL360 WEEKLY
Cotygodniowa porcja najbardziej interesujących informacji, które pojawiły się w blogu RETAIL360.PL, wysyłana do ponad 8000 odbiorców.

 

REKLAMA
Firmom zainteresowanym skutecznym dotarciem do decydentów sektora retail, oferujemy szeroką ofertę reklamową, na którą składają się m. in. kampanie bannerowe. reklama w newsletterze oraz mailing, a także działania niestandardowe.

 

DLACZEGO WARTO?
RETAIL360.PL to jednyny w Polsce blog dedykowany tematyce retail technology & equipment. W połączeniu z magazynem Retail Trends Polska i corocznymi eventami branżowymi organizowanymi przed Idea Ahead tworzy synergię pozwalającą na precyzyjne zaplanowanie skutecznej kampanii b2b adresowanej do decydentów branży.

 

WIĘCEJ INFORMACJI?
Wyślij email pod adres