Klienci robiący zakupy w sklepie remontowo-budowlanym bricoman.pl mogą wybrać usługę Paczka w RUCHu dla wybranych produktów. Do końca września za odbiór zakupów w kiosku klienci zapłacą 1 zł.

– Usługa Paczka w RUCHu jest realizowana w 2500 kioskach i salonikach naszej sieci sprzedaży, która pokrywa cały obszar Polski od największych miast po najmniejsze miejscowości. Dzięki temu klienci Bricomana będą mogli odbierać zamówione produkty bez konieczności szukania specjalistycznych sklepów, których w mniejszych miastach jest niewiele lub znajdują się daleko od miejsca, w którym jest remont – twierdzi Dariusz Stolarczyk, wiceprezes RUCH.

Wśród wybranych produktów znajdują się produkty elektryczne, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły metalowe, farby i inne akcesoria potrzebne do przeprowadzenia remontu. Wśród nich są tez produkty produkty Eco pozwalające np. oszczędzać wodę, zmniejszyć rachunki za prąd czy efektywne zarządzać ciepłem w domu. Ten sposób zakupu to dobra wiadomość dla wszystkich internautów, którzy chcą odbierać produkty potrzebne do remontu w dowolnie wybranym punkcie bez konieczności odwiedzania specjalistycznego sklepu. W ramach usługi klienci mogą w kioskach dokonywać również zwrotów zakupionych produktów.