EuroShop 2014– kompletny program dla sektora detalicznego oraz zakupy pełne emocji.

Wanzl da się poznać jako jeden z największych wystawców oraz partner handlu międzynarodowego na targach EuroShop  2014 w Düsseldorfie (w okresie od 16  do 20  lutego).  Pod hasłem Retail_MADE BY WANZL oczekuje gości z całego świata w hali 13/A89 na jednym z największych stoisk na targach prezentujących aktualną ofertę dla sektora detalicznego.

Kluczem wystawy będą prawdziwe emocje i przyjemność z zakupów. Tę dynamikę odzwierciedla stoisko targowe firmy Wanzl wykreowane na kształt ogromnej areny sportowej, wraz z  tartanową bieżnią zachęcającą do pasjonującego, pełnego wrażeń biegu po innowacyjnym świecie firmy Wanzl.

Na centralnym planie areny sportowej firmy Wanzl widoczny będzie obowiązujący w sezonie 2014 program dla sektora detalicznego. Na starcie zauważyć można wózki sklepowe z metalu i tworzywa sztucznego – długodystansowców, którzy w ekstremalnych warunkach przez lata osiągają najlepsze wyniki. Wywołujący ogromne nadzieje Newcomer na scenie stanowi „Design Trolley“, zupełnie projekt wózka sklepowego z dużym potencjałem realizacji. Nowy, modułowy system do ekspozycji pieczywa BakeOff  w formie wyspy świeżości, gwarantuje efektywną sprzedaż ciepłego jeszcze chleba, chrupiących bułeczek i delikatnych wyrobów cukierniczych.  Po drodze, na arenie sportowej zobaczyć i przeżyć można jeszcze więcej, nowości jak i rozwiązania klasyczne, nadające się dla sklepów różnego formatu, do sprzedaży towarów spożywczych oraz non-food, od funkcjonalnych po ekskluzywne, od wywołujących określone emocje, po Customized Solutions.

Na gości na miejscu czeka polski przedstawiciel Wanzl.

W obszarze tym dominował będzie działający na zmysły klimat ekspozycji artykułów spożywczych, napojów, kosmetyków i innych. Jako renomowany projektant i wykonawca sklepów firma Wanzl od wielu lat zdobywa najlepsze noty za dokładność wykonania, koncepcje, projekty, wykonanie pod klucz –  zarówno w przypadku pojedynczych, jak i międzynarodowych przedsięwzięć.

Witamy w świecie Wanzl na targach EuroShop 2014!