Reveal Systems wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązanie Shop – Counter, dedykowane głównie sieciom detalicznym, najemcom centrów handlowych, pojedynczym sklepom. Shop – Counter to nowoczesny licznik klientów wraz z programem monitorującym dane. Liczenie odbywa się w obu kierunkach, a innowacyjne i zarazem proste oprogramowanie dostarcza niezbędnych danych, takich jak ilość wejść, obliczenie odsetka konwersji. Doświadczenie, którym możemy się podzielić podczas współpracy pozwala naszym klientom na zwiększenie konwersji, gdyż w Reveal kierujemy się zasadą „nie można zarządzać, nie mając danych”, dlatego tak ważne jest dla nas zapewnienie rzetelnych i wiarygodnych danych, które umożliwią podjęcie szybkich decyzji biznesowych.

Shop – Counter to rozwiązanie stworzone w pełni przez inżynierów Reveal, dlatego tak łatwo jest je dostosować do profilu użytkownika. Ponadto, tak jak wszystkie rozwiązania proponowane przez Reveal Systems jest ono zbudowane modułowo, co zapewnia kompatybilność z innymi modułami wykorzystywanymi przez klienta, a także rozbudowę o nowe systemy.

Firma Reveal Systems istnieje na polskim rynku od niemal 10 lat, oferując światowej klasy systemy zarządzania wydajności obecnie używane w wielu wiodących centrach handlowych i sieciach sklepów w Europie. Zaufało Nam już wielu prestiżowych klientów, m.in. sieć sklepów zoologicznych Kakadu, Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Stary Browar, Blue City, Silesia,  europejskich centra Fashion House i wielu innych.