Marka Rituals Cosmetics otworzy kolejny sklep, tym razem w Opolu w Solaris Center, znajdującego się przy ulicy Plac Kopernika 16.Będzie to pierwszy salon w tym mieście i 40. w kraju. Na powierzchni prawie 94 m2 odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z produktami z portfolio marki, przetestować kosmetyki i skorzystać z wyjątkowych cenowych okazji.

Otwarcie 40. już sklepu Ritulas w Polsce jest również doskonałą okazją do podsumowań. Pierwszy stacjonarny sklep Rituals Cosmetics został otwarty w 2021 roku i przez ten czas marka zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu klientów, rozkochując ich w swoich kultowych produktach. Odnosząc niezaprzeczalny sukces na Polskim rynku, Rituals nie zwalnia tempa i szykuje się na kolejne otwarcia w 2024 roku.

Zgodnie z zapowiedzią założyciela i CEO Rituals, Raymonda Cloostermana, plany ekspansji marki w Polsce na rok ubiegły zakładały podwojenie liczby sklepów w stosunku do 2022 roku – plan ten został w całości zrealizowany. W 2023 roku marka Rituals otworzyła 20 nowych sklepów w kolejnych polskich miastach: Katowicach, Bydgoszczy, Kielcach, Radomiu, Płocku, Toruniu, Lesznie, Koszalinie, Lublinie, Lubinie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Bielsko Białej i Szczecinie. Oprócz tego nowe punkty sprzedaży pojawiły się także w dwóch nowych lokalizacjach w Krakowie i czterech nowych punktach w Warszawie.