Grupa ROBYG wydała już ponad 5000 kart rabatowych w ramach programu ROBYG CLUB i co roku przybywa około 1000 nowych członków. Dzięki programowi klienci ROBYG mogą skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych w sklepach partnerskich, m.in. z wyposażeniem wnętrz. Jest to doskonały sposób na urządzenie nowego mieszkania w przystępnej cenie – z rabatem nawet do 25%. Program obejmuje zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych partnerów – w tym m.in. Mediaexpert, Cersanit, Opoczno, Leroy Merlin, Pijalnie Czekolady Wedel, About Home, Sofami, Romax, Komfort,, Bricoman, Black Red White, Home&You czy Urządzamy Pod Klucz.

Program Karty Rabatowej ROBYG CLUB to element długoterminowej strategii, którą konsekwentnie realizujemy w ramach zacieśniania kontaktów nowych społeczności w naszych inwestycjach – obok stałych działań CSR, takich jak finansowanie infrastruktury publicznej czy wsparcie osób potrzebujących. ROBYG zawsze chciał być blisko ludzi i tę ideę wdrażamy w każdym mieście, w którym budujemy nowe osiedla” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Program ROBYG Club stworzony został z troski o komfort i wygodę klientów na każdym etapie zakupu mieszkania. Grupa oferuje dodatkowe korzyści zarówno podczas zakupu mieszkania, jak i jego urządzania. Spółka dobiera partnerów programu ze szczególną starannością, tak aby kupujący mogli urządzić mieszkanie od A do Z korzystając z oferty rabatowej, a zakupu mogli dokonać zarówno w Warszawie, Wrocławiu, jak i w Gdańsku.

Program Robyg Club realizowany jest w dwóch odsłonach:
• Poleć Nas – to dodatkowe korzyści na etapie zakupu mieszkania. Na osoby skutecznie polecające zakup mieszkania w ROBYG czekają prezenty – 1 polecenie-rower miejski, 2 polecenia iPad mini lub voucher o wartości do 2.000 złotych, 3 polecenia voucher o wartości do 5.000 złotych.
• Karta Rabatowa – to program stworzony specjalnie dla klientów. Dzięki karcie wykańczając zakupiony lokal, można skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych przygotowanych specjalnie w sklepach z segmentu budowlanego, wystroju wnętrz i nie tylko.

ROBYG przykłada szczególną wagę do idei ESG, na którą składa się ekologia, społeczne zaangażowanie i ład korporacyjny. Już dzisiaj wiele ze stosowanych przez ROBYG rozwiązań w budownictwie oraz podejmowane inicjatywy społeczne i pracownicze wskazują na zaangażowanie firmy w filozofię zrównoważonego rozwoju. Dlatego ROBYG zawarł z jedną z wiodących firm na świecie – JLL – umowę o współpracy w zakresie opracowania kompleksowej strategii ESG. Współpraca obejmie wyznaczenie strategicznych kierunków zrównoważonej działalności, a także usystematyzowanie dotychczasowych działań. Jest to element działań na rzecz społeczeństwa oraz środowiska realizowanych wspólnie z Goldman Sachs – właścicielem ROBYG. Współpraca z JLL ma zapewnić dalszy rozwój w tym obszarze.