Centrum Zabaw Leopark to nowe miejsce w gliwickim CH FORUM, które z pewnością polubią rodzice i ich dzieci. Mieści się na 1 piętrze i zostało oficjalnie otwarte w miniony weekend. W porównaniu z wcześniejszą salą zabaw Leopark jest nie tylko większy (550 m kw. pow.), lecz także o wiele lepiej wyposażony.

Leopark to nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci i rodzin, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy jak i kreatywnych aktywności. Dzieciaki mają tu do dyspozycji m.in.: tor przeszkód z ruchomymi elementami, labirynt, równoważnie, linowe mostki, bezpłatne armatki pneumatyczne strzelające gąbczastymi kulkami, trampoliny i niesamowite zjeżdżalnie. Dostępny jest także kącik maluszka. Dla wymagających klientów dodatkowo przygotowano tor gokartowy z motorami oraz różnorodne animacje zaplanowane z myślą o najmłodszych i różnych okazjach.
Nowy Leopark w gliwickim CH FORUM wyróżnia się designem i dbałością o szczegóły. W ciekawie zaaranżowanej przestrzeni organizowane będą różne wydarzenia, w tym m.in. dziecięce urodziny oraz eventy firmowe dla dzieci pracowników. Oferta Leoparku skierowana jest także do placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola), które mogą podjąć współpracę w ramach promocji aktywnego i zdrowego trybu życia wśród dzieci.

Plac zabaw w CH FORUM to kolejna placówka sieci Leopark w Polsce. Poza Gliwicami jest ona obecna także w Krakowie (Bonarka i CH Serenada), Poznaniu (Stary Browar), Bielsku-Białej (Sfera), Lublinie i Stalowej Woli (VIVO!).

Centra zabaw Leopark są tak zaprojektowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom w wieku od 0 do 12 lat wspaniałą zabawę i stanowić doskonałą alternatywę dla gier komputerowych. Misją sieci jest promowanie zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną zabawę.

Place Leopark posiadają nowoczesne wyposażenie, dostarczane przez lidera w budowie rodzinnych parków rozrywki w Europie. Od lat firma współpracuje z międzynarodową grupą ELI Play. Wszystkie urządzenia odpowiadają standardowi EU – DIN EN 1176-10, co jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu. Place Leopark przechodzą odbiór techniczny i regularne kontrole, wykonywane przez niemiecką firmę VDH (Verband Deutscher Hallenspielplätze).

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.

Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, DUKA,
Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.

Strefa restauracyjna o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: międzynarodowa firma doradcza JLL. FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród branżowych.

Najważniejsze z nich to:
• Silver Solal Marketing Awards by ICSC w 2014, 2013, 2012, 2010, 2009;
• 2011 International Property Awards – Highly Commended;
• Wyróżnienia w programie PRCH Retail Awards w 2011 i 2015 r.;
• Nagrody Główna w konkursie PRCH Retail Awards w latach 2012 i 2016.