Retail Evolution Awards 2013 to nagroda dla najciekawszych produktów i usług prezentowanych przez wystawców i partnerów Retail Technology Days 2013.

Nagrody zostały przyznane przed redakcję miesięcznika Retail Trends Polska oraz serwisu www.retail360.pl w kategoriach:

 

Innowacja Roku

GTECH Poland za LOTTERY INSIDE

Rozwiązanie do sprzedaży produktów loteryjnych za pośrednictwem systemów kasowych . W Polsce wykorzystują je m.in. Totalizator Sportowy i Real pod nazwą „Lotto w Kasach”.

 

Systemy informatyczne

SKG S.A. za system zarządzania siecią handlową eSambo

System eSambo gwarantuje centralne zarządzanie całą siecią handlową, szybkie i tanie przyłączanie nowych sklepów do sieci, wysoką elastyczność i wydajność oraz zapewnienie ciągłości pracy placówek. System aktualnie jest wdrażany w jednej z największych sieci handlowych w Polsce (pracuje już w ponad 270 sklepach).

 

Systemy informatyczne

COMMIT Polska za  system do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji NTSwincash

Rozwiązanie przeznaczone do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji dedykowane dla klientów posiadających dużą ilość stanowisk kasowych, a w szczególności dla rozproszonych sieci sprzedaży o zróżnicowanej strukturze własności.

 

Rozwiązania sprzętowe dla handlu

LINC Polska za megapiksmelową kamerę IP MOBOTIX S15 FlexMount

To urządzenie pozwalające na stworzenie inteligentnego systemu zabezpieczeń rozszerzonego m.in. o funkcje analityczne, inteligentną detekcję zdarzeń, funkcję systemu alarmowego i przeciwpożarowego.

 

Rozwiązania sprzętowe dla handlu

EPSON / TORELL za drukarkę fiskalną Epson TM-T801FV

Najnowsza i pierwsza na polskim rynku drukarka fiskalna EPSON. Drukarka jest przystosowana do intensywnej eksploatacji i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prowadzi się sprzedaż za pomocą komputerowego programu sprzedaży.

 

Programy lojalnościowe

ILC za system kuponowy coreCOUPON

System kuponowy coreCOUPON jest narzędziem wspierającym sprzedaż w oparciu o drukowane kolorowe kupony. Poprzez powiązanie wszystkich podmiotów: producenta, organizatora, sieci lub pojedynczego sklepu oraz klienta otrzymujemy możliwość zwiększania obrotu oraz maksymalizacji zysku.

 

E-Commerce

DIVANTE za skuteczny sklep internetowy WellCommerce.pl

WellCommerce charakteryzuje się łatwym i intuicyjnym mechanizmem budowania sklepu i pełną kontrolą nad jego wyglądem.

 

POS Marketing

TECHCAVE i SCS Shopping Center Service za Rebate CEO

Rebate CEO to kompletny system zarządzania, dystrybucji i kontroli oferty rabatowej lub promocyjnej centrum handlowego oraz sieci handlowych. Wyposażone w duże ekrany dotykowe oraz czytniki kodów kreskowych i drukarkę kuponów Rabatomaty stanowią kluczowy element systemu umożliwiając wygodną interakcję z Klientem, jego nagradzanie i efektywną dystrybucję kuponów z ofertą promocyjną sklepów.

 

Wszystkie nagrodzone produkty będziemy sukcesywnie prezentować na łamach magazynu Retail Trends Polska i serwisu www.retail360.pl.