Podczas Retail Technology Days 2013 na stoisku firmy Zibi, przedstawiciela marki Casio, można było zobaczyć tablet Casio  V-T500 . To pierwszy tablet tego producenta. Odporna na uszkodzenia i zanieczyszczenia, wodoodporna obudowa spełniająca standardy IP54 i gumowe krawędzie sprawią, że tablet Casio trudno będzie uszkodzić – a przynajmniej przez przypadek. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android.

Aby korzystać z tabletu, niezbędne będzie przyłożenie do jego obudowy personalizowanej karty NFC, która odblokuje dostęp do systemu. Jeśli użytkownik tablet zgubi (albo zostanie mu on ukradziony), dane pozostaną bezpieczne. Aby uniemożliwić do nich dostęp potencjalnemu złodziejowi, są one dodatkowo szyfrowane sprzętowo z wykorzystaniem modułów SAM.

Casio V-T500 ma 10,1-calowy ekran (obsługiwany palcem lub dołączonym w zestawie piórkiem), procesor dwurdzeniowy 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB na pliki użytkownika. Dostępny jest w dwóch wersjach: w podstawowej, kosztującej 1000 Euro oraz w wersji wyposażonej w moduł 3G (to jedyna różnica), za 1300 Euro. Dystrybucją Casio w Polsce zajmuje się Zibi.