Sieć RTV EURO AGD, troszcząc się o wspólne bezpieczeństwo i komfort zakupów, w grudniu wydłuża godziny pracy większości swoich salonów stacjonarnych, a w blisko 100 z nich tworzy punkty ekspresowego odbioru zamówień. Wprowadza także usługę „Dzisiaj u Ciebie”, która pozwoli klientom dokonującym zakupów online cieszyć się wymarzonym sprzętem jeszcze tego samego dnia.

Okres przedświąteczny jest bardzo intensywny, wielu klientów poszukuje gwiazdkowych prezentów dla najbliższych. Mając na uwadze obecną sytuację, RTV EURO AGD w porozumieniu z galeriami handlowymi zdecydowało się na zapewnienie klientom rozwiązań, dzięki którym zakupy będą możliwie najbardziej komfortowe i bezpieczne. Sieć wydłużyła w grudniu godziny pracy większości swoich salonów, a w blisko 100 z nich stworzyła stanowiska ekspresowego odbioru zamówień online.

– Zdecydowaliśmy się na wydłużenie godzin pracy naszych sklepów stacjonarnych, aby klienci mogli w najdogodniejszym dla siebie momencie dnia dokonać w nich zakupów. Bardzo zależy nam na tym, by – z uwagi na obecną sytuację – jeszcze lepiej zadbać o optymalną liczbę osób przebywających w sali sprzedaży w tym samym czasie i stworzyć jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne warunki dla wszystkich. Przygotowaliśmy również stanowiska ekspresowego odbioru zamówień internetowych, dzięki którym klienci, którzy wolą odebrać swoje zakupy osobiście i nie czekać na dostawę są szybciej obsługiwani – mówi Tomasz Płuciennik, Dyrektor ds. Operacji i Efektywności Sieci Sprzedaży, RTV EURO AGD. – Dla wspólnego bezpieczeństwa wprowadziliśmy szereg procedur higienicznych, a same placówki działają z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Powierzchnie częstego kontaktu dotykowego w naszych sklepach są dezynfekowane po każdej czynności obsługowej, udostępniamy odpowiednie środki ochrony zarówno klientom, jak i pracownikom. Nasze zespoły wyposażyliśmy m.in. w maseczki FFP2 o bardzo wysokiej efektywności filtracji. W sklepach uruchomiliśmy również specjalną komunikację zarówno w formie plakatów, jak i w naszej sieci ekranów cyfrowych, przypominającą o zasadach sanitarnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w placówkach EURO były dla wszystkich komfortowe i bezpieczne.

Usługa „Dzisiaj u Ciebie”, czyli zakupy przedświąteczne z dostawą do domu
Z uwagi na obecną sytuację, sieć RTV EURO AGD wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów, ułatwiając im możliwie najszybszy i najbezpieczniejszy sposób nabycia towaru. Dzięki uruchomionej usłudze „Dzisiaj u Ciebie”, mogą oni złożyć swoje zamówienia online lub przez telefon, a dostawa zostanie zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Usługa dostępna jest obecnie na terenie Gdańska, Gdyni, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia, Warszawy oraz jej 22 ościennych miejscowości, w tym m.in. Piaseczna, Legionowa, Pruszkowa i Otwocka.

– Dla wielu klientów ważny jest czas dostawy i możliwość jak najszybszego otrzymania produktu. Nasza usługa „Dzisiaj u Ciebie” pozwala na błyskawiczne dostarczenie sprzętu – stwierdza Jarosław Andrych, Dyrektor Sprzedaży Elektronicznej, RTV EURO AGD. – Szczególnie ważna jest elastyczność i możliwość oferowania produktów oraz usług, które są odpowiedzią na bieżącą sytuację na rynku. Wprowadzamy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mogli bezpiecznie i w dogodny dla siebie sposób otrzymać swoje zakupy. „Dzisiaj u Ciebie” będzie z pewnością dla wielu osób atrakcyjnym rozwiązaniem.

Dogodne dostawy dla zamawiających online
RTV EURO AGD już od 15 lat działa wielokanałowo, oferując produkty w sieci salonów stacjonarnych, za pośrednictwem sklepu internetowego euro.com.pl oraz przez infolinię. Klienci, którzy dokonują zakupów online i telefonicznie mają do wyboru szereg opcji odbioru towaru: dostawy pod wskazany adres, do punktów w sklepach sieci Żabka, na stacjach paliw ORLEN, w paczkomatach InPost, punktach odbioru Poczty Polskiej oraz kioskach RUCH.