RTV EURO AGD zajęło najwyższe miejsce spośród wszystkich detalistów z sektora elektroniki użytkowej w badaniu YouGov BrandIndex 2019, prezentującym najważniejsze marki z branży handlowej. Znalazło się także w pierwszej dziesiątce najsilniejszych międzynarodowych i krajowych marek handlowych obecnych na polskim rynku.

YouGov BrandIndex, czyli globalne badanie kondycji i wizerunku marek, od roku 2019 realizowane jest przez agencję Inquiry także na rynku polskim. Pokazuje ono, które brandy cieszą się największą popularnością i są najlepiej oceniane m.in. pod względem jakości oferty, rekomendacji, satysfakcji z zakupów oraz skuteczności prowadzonych działań marketingowych. W rankingu YouGov BrandIndex, RTV EURO AGD znalazło się w top10 i zajęło pierwsze miejsce wśród detalistów z sektora elektroniki użytkowej.

– RTV EURO AGD ma czołową pozycję rynkową, a – jak pokazują rankingi i badania – wyróżnia się także rozpoznawalnością i jest marką lubianą przez konsumentów. Od 30 już lat intensywnie się rozwijamy, poszerzając ofertę produktową i wprowadzając usługi, dające klientom jeszcze większą wygodę i komfort podczas zakupu elektroniki – mówi Grzegorz Wachowicz, Dyrektor Pionu Handlu i Marketingu, RTV EURO AGD. – Z tego względu towarzyszymy klientom w całym procesie zakupowym, zapewniając wsparcie technologiczne, dostarczając sprzęt do domu, oferując montaż i odbiór urządzeń zużytych podczas jednej wizyty. Zapewniamy atrakcyjny system finansowania z ratami 0%, a także dodatkowe ubezpieczenia. Cieszymy się, że klienci doceniają naszą ofertę i znajduje to potwierdzenie także w wynikach znanych i prowadzonych na całym świecie badań.

– Cieszy nas wysoka pozycja polskiej marki, jaką jest RTV EURO AGD, w bardzo konkurencyjnej branży elektromarketów – powiedziała Agnieszka Górnicka, Prezes Agencji Badawczej Inquiry.

RTV EURO AGD od lat notowane jest wśród najpopularniejszych i najbardziej znanych marek. Wielokrotnie doceniano działalność firmy na rynku, m.in. dziewięciokrotnie została uhonorowana tytułem Premium Brand – Marka Wysokiej Reputacji, o której przyznaniu decydowały głosy klientów, oceniających zaufanie i lojalność wobec marki, atmosferę medialną, społeczne zaangażowanie firmy (CSR) oraz wizerunek firmy jako pracodawcy, pięciokrotnie wyróżniona została tytułem Solidnego Pracodawcy i sześć razy z rzędu, dzięki głosom konsumentów, otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi.