W aplikacji ERLI ruszyła sekcja „NAJtaniej”, w której dostępne są najtańsze oferty zakupowe – każda w limitowanych ilościach i o określonym czasie trwania.

Codziennie w sekcji „Najtaniej” będą pojawiać się kolejne atrakcyjne okazje na produkty codziennego użytku, ale też produkty do domu, ogrodu czy elektronika.

Aplikacja ERLI przyciąga kolejnych fanów tanich zakupów oferując m.in. najlepsze okazje cenowe czy darmowe dostawy.

ERLI, jedna z najszybciej rozwijających się platform zakupowych w Polsce, uruchomiła w swojej aplikacji idealną dla poszukiwaczy okazji sekcję „NAJtaniej”. Dzięki niej użytkownicy mogą być pewni, że codziennie znajdą w niej nowe najkorzystniejsze oferty – każda z nich jest dostępna przez określony czas i w ograniczonych ilościach. Ponadto, nieprzerwanie na użytkowników aplikacji ERLI czekają dodatkowe korzyści, takie jak jeszcze niższe ceny produktów, rok darmowej dostawy czy kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy.
Pod koniec lipca ERLI uruchomiło aplikację mobilną, którą firma zapowiedziała wzbogacać o nowe funkcjonalności w następnych tygodniach. Dziś platforma prezentuje pierwszą z nich, dzięki której klienci będą mogli kupić wybrane produkty w aplikacji w najniższych cenach.

Przeprowadzone w maju badanie „Konsumpcja w warunkach wysokiej inflacji” wykazało, że 60 proc. Polaków z powodu wzrostu cen wydaje na zakupy więcej pieniędzy – konkretnie, ich wydatki wzrosły średnio aż o 57 proc. To niewątpliwie wpływa na kształtowanie nowych nawyków zakupowych oraz powoduje, że konsumenci zdecydowanie częściej poszukują najlepszych ofert. Polacy są gotowi spędzić więcej czasu na znalezienie produktów w absolutnie najniższych cenach. Teraz znajdą te najlepsze propozycje w jednym miejscu – w aplikacji ERLI – szybciej i taniej.
W odpowiedzi na powyższe potrzeby, w aplikacji ERLI pojawiła się nowa sekcja – „NAJtaniej”. To szczególne ułatwienie dla osób, które nie maja czasu na porównywanie różnych ofert, a chcą czuć pewność, że wybierają wyjątkowe okazje. Platforma ERLI wraz ze sprzedawcami zadbają o to, aby w jednym miejscu znalazły się oferty w najniższych cenach.

Nowa sekcja w aplikacji mobilnej ERLI to także korzyść dla wytrawnych poszukiwaczy okazji. Codziennie lista ofert będzie uzupełniana o kilkadziesiąt kolejnych produktów w najniższych cenach. Produkty objęte rewelacyjnymi promocjami będą dostępne w sekcji „NAJtaniej” tylko przez określony czas oraz w ograniczonych ilościach – dlatego warto pamiętać o zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Użytkownicy aplikacji, którzy nie chcą przegapić najlepszych okazji, nie muszą się martwić – wystarczy upewnić się, że w ustawieniach ich aplikacji jest włączona opcja powiadomień. Wtedy mogą czuć się spokojnie, że nie ominą ich wyjątkowe okazje.

W aplikacji ERLI klienci znajdą pierwsze oferty w sekcji „NAJtaniej”, w tym tak przydatne na co dzień produkty, jak 2 opakowania kapsułek (144 szt.) do prania ARIEL All-in-1 za jedyne 169,23 zł (20% taniej) czy kawa ziarnistą PELLINI espresso bar vivace 4x1kg za 203,99 zł (7% taniej). Poza tym można skorzystać z wyjątkowo okazyjnych promocji, jak np.: 6 lamp solarnych Pochodnia LED za 50,73 zł (20% taniej) oraz stylowe łóżeczko drewniane dziecięce Skiddoü Krubb tylko za 350 zł (68% taniej).

Platforma zakupowa ERLI chce, aby każdy znalazł niezwykłe okazje dla siebie, dlatego poza produktami codziennej potrzeby, w sekcji „NAJtaniej” będą prezentowane także oferty między innymi z kategorii dom i ogród czy elektronika. Nowa przestrzeń w aplikacji mobilnej ERLI to kolejny krok w rozwoju marki ERLI na polskim rynku – już ponad 6,5 mln Polaków miesięcznie korzysta z platformy, a aplikacja

ERLI dynamicznie zyskuje nowych użytkowników. Na każdego, kto pobierze aplikację i zarejestruje konto na ERLI, czeka wiele dodatkowych korzyści, m.in.:
– jeszcze niższe ceny – ERLI wyłącznie dla użytkowników aplikacji obniża ceny produktów dostępnych na platformie zakupowej, dzięki czemu klienci będą mieli jeszcze tańsze zakupy zawsze „pod ręką”;
– gwarantowana darmowa dostawa przez rok – wszyscy kupujący w aplikacji mogą liczyć na gwarancję bezpłatnej dostawy przez 12 następnych miesięcy na zakupy za min. 79 zł, w ramach bezpłatnego abonamentu;
– rabat na kolejne zakupy – każdy, kto zrobi zakupy w aplikacji mobilnej ERLI otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł, który będzie mógł wykorzystać przy następnej transakcji.

Sekcja „NAJtaniej” jest dostępna tylko w aplikacji ERLI, którą można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play oraz App Store.