Z myślą o wszystkich, którzy poszukują inspiracji, porad czy konkretnych rozwiązań powstała strona e-otoczenie.pl – platforma produktowo-usługowa, ułatwiająca prace nad stworzeniem wymarzonego otoczenia domu.

Strona e-otoczenie.pl to więcej niż sklep internetowy. Za jej pośrednictwem nie tylko zakupimy produkty do wykończenia przydomowej przestrzeni, terenów publicznych, miejskich, rekreacyjnych czy komunalnych, ale też zamówimy projekt, otrzymamy fachową poradę czy znajdziemy sprawdzoną firmę wykonawczą. Witryna zapewnia w jednym miejscu szeroki dostęp do koncepcji aranżacyjnych, praktycznych wskazówek, inspirujących galerii, a przede wszystkim do bogatej gamy, precyzyjnie opisanych i atrakcyjnie zilustrowanych produktów. Dzięki temu stanowi istotną pomoc oraz źródło pomysłów dla inwestorów, architektów i wykonawców. Oferowane przez nią wyroby i usługi charakteryzują się najwyższą jakością i bazują na najnowszych trendach oraz sprawdzonych rozwiązaniach, ułatwiając realizację kompleksowych, również niestandardowych pomysłów.

Serwis e-otoczenie.pl został opracowany w bardzo przystępnej, intuicyjnej formie. Poszczególne zakładki, umieszczone w widocznym miejscu strony głównej, zapewniają szybkie i trafne dotarcie do interesujących materiałów. Niemały wpływ na komfort jej użytkowania ma przejrzyste rozłożenie elementów pomocniczych, takich jak wyszukiwarka haseł, lokalizacja punktów sprzedaży, załączniki z ważnymi dokumentami, rozwijane opisy przy zdjęciach, odnośniki do powiązanych zakładek czy stron itp. Na chwilę obecną platforma sprzedażowa obejmuje województwo lubelskie, w przyszłym roku planowane jest uruchomienie sklepu na obszarze całego kraju. Portal nawiązał już współpracę z firmą Libet, oferującą kompleksowe materiały do aranżacji otoczenia.