Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy, działający pod adresem www.mohito.com, jest LPP. W sprzedaży przez internet znajdują się towary dostępne w ramach sieci dystrybucyjnej Mohito.

Sklep internetowy Mohito działa na tej samej platformie, która obsługuje sklep online brandu Sinsay i Reserved – na oprogramowaniu Magento.

Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski. LPP zobowiązuje się do przekazania towaru kurierowi w terminie do 1 dnia roboczego (w przypadku przesyłki ekspresowej); do 3 dni roboczych (w przypadku przesyłki standardowej lub w przypadku odbioru zamówienia we wskazanym salonie stacjonarnym).

Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i płatności: w przypadku dostawy do wybranego salonu stacjonarnego i płatności online firma nie pobiera opłaty. W przypadku przesyłki ekspresowej kurierem i płatności online wynosi 19,90 zł brutto; w przypadku przesyłki ekspresowej kurierem i płatności przy odbiorze – 19,90 zł brutto; w przypadku przesyłki standardowej kurierem i płatności online – 9,90 zł brutto.