Dzięki nawiązanej współpracy, partnerzy porównywarki Skąpiec.pl oraz portalu Opineo.pl mogą skorzystać z oferty Sendit.pl na korzystniejszych warunkach. Promocja obejmuje zarówno przesyłki „do domu”, jak i „do punktu”.

– W trakcie pandemii Polacy jeszcze silniej przekonali się, jak wygodne mogą być zakupy online. Wzrost zainteresowania sektorem e-commerce to szansa oraz wyzwanie dla sklepów internetowych, które aktualnie potrzebują narzędzi nie tylko do przyciągania potencjalnych klientów, ale także utrzymania ich, poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości. Współpraca z Sendit.pl uzupełnia naszą ofertę skierowaną do partnerów biznesowych. Porównywarka Skąpiec.pl przyciągnie uwagę konsumenta, Opineo.pl zachęci do zakupu, a Sendit.pl zapewni szybką, bezproblemową dostawę – mówi Tomasz Świta, Business Owner Skąpiec.pl

Sklepy, które są partnerami Skąpiec.pl lub Opineo.pl, otrzymują najniższe ceny na rynku, zarówno od Sendit.pl, jak i należącego do niego serwisu bliskapaczka.pl. W promocji dostawa do Paczkomatów InPost kosztuje już od 8,69 zł netto, Paczka w Ruchu od 5,32 zł netto, natomiast Kurier FedEx od 12,25 zł netto. W ramach jednej integracji Sendit.pl udostępnia do wyboru 9 firm kurierskich działających na terenie Polski i Unii Europejskiej.

– Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnym rozwiązaniom dla dostaw e-commerce, możemy oferować sklepom internetowym narzędzia, które istotnie wpływają na dynamiczny rozwój ich biznesu oraz sprawną obsługę zamówień. W odpowiedzi na rosnącą popularność dostaw do maszyn paczkowych, oferujemy e-sklepom opartym na WooCommerce nową wersję wtyczki bliskapaczka.pl, dzięki której klienci zyskują możliwość odbioru swojego zamówienia z jednego z 31 000 punktów nadawczo-odbiorczych w całej Polsce – dodaje Wojciech Kliber, Wiceprezes Zarządu Sendit.