Sharp Electronics CEE wprowadza do sprzedaży największy 90-calowy monitor serii PN-Q. Sharp stworzył ofertę PN-Q w tym roku, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie firm na wysokiej jakości monitory do zastosowań Digital Signage i prezentacji dostępne w atrakcyjnych cenach. Od dzisiaj seria będzie zawierała monitory w czterech rozmiarach – o przekątnej 60, 70, 80 i 90 cali – co zapewni klientom większy wybór urządzeń najlepiej spełniających ich wymagania.

Seria monitorów PN-Q obejmuje urządzenia o wyjątkowej jakości obrazu, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii UV2A oraz nowoczesnej powłoki antyodblaskowej. Monitory można obsługiwać zdalnie za pomocą RS-232 lub sieci LAN, co daje swobodę sterowania instalacjami w trudno dostępnych miejscach.

Dwa monitory wielkoformatowe firmy Sharp z poszerzonej serii PN-R również są już dostępne na polskim rynku. Nowej generacji 60- i 70-calowe urządzenia o wysokiej jasności 700 cd zapewniają wszechstronne rozwiązania odpowiednie do pracy w trybie 24/7. Są stworzone do nieustannego użytkowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz posiadają smukłe, ognioodporne, metalowe obudowy, dzięki czemu świetnie sprawdzają się na lotniskach.

Monitory serii PN-R mogą być instalowane na wiele różnych sposobów, w tym z ekranem pochylonym do przodu (w dół) lub odchylonym do tyłu (w górę) nawet o 90 stopni, a także w orientacji poziomej i pionowej. Urządzenia posiadają również gniazdo Mini OPS, pozwalające łatwo rozszerzyć funkcje monitora, na przykład o łączność bezprzewodową, oraz zintegrować go z pełną gamą aplikacji.