Shoper, właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy dla rynku e-commerce, udostępnił nową odsłonę programu do fakturowania i obsługi magazynu online. Shoper Faktury i Magazyn, wcześniej znany jako Favato, dostępny jest już dla firm oraz sprzedawców z każdej branży, także dla podmiotów, które nie korzystają na co dzień z platformy Shoper.

– Rok 2021 na platformie Shoper zamknęliśmy z długą listą wprowadzonych zmian i nowych funkcjonalności, kolejny również zamierzamy zapełnić nowościami i usługami, które pomogą naszym klientom jeszcze lepiej, wygodniej oraz efektywniej prowadzić firmę i sprzedawać w kanale online. Jedną z nich jest Shoper Faktury i Magazyn – nowoczesny program do zarządzania fakturami i magazynem, który zastępuje dotychczasowy Favato i jest już dostępny dla wszystkich, którzy szukają niezawodnego oraz bezpiecznego programu do fakturowania, ewidencji kosztów i magazynu – mówi Paweł Rybak, Chief Commercial Officer w Shoper.

Shoper to najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS. Oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak płatności internetowe, usługi logistyczne czy reklama internetowa. Nowy program Shoper Faktury i Magazyn dedykowany jest jednoosobowym działalnościom gospodarczym, małym i średnim firmom oraz sprzedawcom usług i produktów z dowolnej branży. Także tym, którzy nie korzystali dotąd z oferty Shoper. Program pozwala wygodnie zarządzać finansami w firmie i szybko wystawiać faktury, a także udostępnia niezbędne funkcjonalności do obsługi i zarządzania wieloma magazynami.

Shoper Faktury i Magazyn to dla klientów przede wszystkim wygoda pracy, oszczędność czasu, zgodność z aktualnymi przepisami i pełne bezpieczeństwo danych. Intuicyjna obsługa pozwala na łatwe korzystanie z programu na dowolnym urządzeniu, dzięki czemu daje dostęp do potrzebnych danych w każdym miejscu i czasie.

– Chcemy, by dzięki naszym rozwiązaniom i usługom dodatkowym – takim jak Shoper Faktury i Magazyn – prowadzenie firm i sprzedaży online było wygodne i bezpieczne, dlatego wciąż rozwijamy ofertę o nowe narzędzia i usprawnienia, sygnowane znakiem jakości Shoper. Dzięki temu, w ramach jednej platformy, nasi klienci mogą znaleźć wszystko czego potrzebują do osiągnięcia sukcesu w swojej branży. O jakości i korzyściach z użytkowania programu Shoper Faktury i Magazyn, mogą przekonać się również przedsiębiorcy, którzy nie posiadają sklepu na naszej platformie. Planujemy w tym roku wychodzić do nich z coraz szerszym portfolio dostępnych produktów i rozwiązań, które zna i docenia ponad 25 tys. sklepów korzystających już z oferty Shoper – dodaje Piotr Szykowny, Project Manager w Shoper.