W ramach nowego Programu platforma ecommerce Shoplo wychodzi na przeciw potrzebom agencji interaktywnych oraz podmiotów, które chciałyby zajmować się polecaniem platformy (za działania polecające przewidziana jest 30% prowizja od płatności klienta). Zaproszenie do uczestnictwa w Programie skierowane jest także developerów oraz grafików, ze względu na zapotrzebowanie klientów Shoplo na dedykowane rozwiązania.

Nowy Program to zapowiedź Portalu Partnerskiego oraz systemu szkoleń (online oraz offline). Już są dostępne pierwsze przewodniki sprzedażowe, natomiast w Akademii Ecommerce utworzono blog dla partnerów firmy. Dwa razy w tygodniu publikowany będzie artykuł zwierający praktyczne porady na temat współpracy z Shoplo, czy opisy Case Studies.

Shoplo to platforma ecommerce, która w ciągu trzech lat stała się liderem w branży na rynku polskim. Sukces firmie zapewniło skupienie się na realizacji celu, jakim jest ułatwienie startu przedsiębiorcom w ecommerce. Shoplo stawia na sprzedaż wielokanałową, intuicyjność oraz integracje i dodatki.