Shoplo wdraża kolejne narzędzie, które ma na celu generowanie większej sprzedaży w sklepach internetowych. Dzięki najnowszej aplikacji, klienci platformy mogą łatwo i wygodnie sprzedawać swoje produkty w modelu subskrypcji.

Co to oznacza w praktyce? Klienci sklepów na platformie Shoplo.com mogą zapisać się na automatyczne zamawianie produktów. To znaczy, że nie będą musieli za każdym razem ręcznie składać zamówienia wystarczy, że raz określą, z jaką częstotliwością chcą otrzymywać dany produkt, a ich zamówienia będą składane automatycznie.

Wprowadzenie modelu sprzedaży w subskrypcji to bardzo ważne udogodnienie dla właścicieli esklepów, którzy w ten sposób nie tylko wychodzą naprzeciw potrzebom klientów poszukujących wygody i prostoty, ale także generują stały zysk w swoich biznesach.

Ciągle dokładamy starań o to, aby nasi klienci sprzedawali więcej przy mniejszym nakładzie ich pracy. Dlatego oferujemy im, zupełnie za darmo, możliwość sprzedawania w modelu subskrypcji. Oczywiście nie jest to pierwszy dodatek na naszej platformie, który wspomaga generowanie większej sprzedaży. Przez ostatni miesiąc wdrożyliśmy również aplikacje do kampanii upsellingowych. Oprócz tego, każdy sprzedający może dodać integrację Instock Reminder, która automatycznie zawiadamia klientów o tym, że dany towar powrócił na stan magazynowy mówi Patryk Pawlikowski, CEO Shoplo.com.