Spółka Blue Media poinformowała o wdrożeniu Płatności Online BM na kolejnej platformie e-commerce – Shoplo.com. W ciągu zaledwie kilku miesięcy od uruchomienia Płatności Online BM z nowego systemu korzysta już blisko 1000 sklepów internetowych – informuje evigo.pl.

– Nasze rozwiązania pozwalają na przesłanie zapłaty za towar lub usługę w czasie rzeczywistym, pojedynczym przelewem na rachunek sklepu lub rachunki przypisane do konkretnych klientów lub produktów, co znacznie ułatwia proces rozksięgowania wpłat. Przede wszystkim jednak chcemy słuchać naszych partnerów w e-commerce i tworzyć rozwiązania płatnicze, które otworzą im nowe możliwości – tłumaczy Krystian Wesołowski z Płatności Online BM.

Blue Media sukcesywnie rozwija współpracę z platformami e-commerce. Z myślą o nich spółka udostępnia swoje narzędzia również w tzw. modelu integratorskim. W tej formule sklep działający na platformie Shoplo.com może samodzielnie uruchomić Płatności Shoplo – działające w oparciu o Płatności Online BM – dosłownie w 2 minuty, bez konieczności podpisywania dodatkowych umów i bez dodatkowych prac programistycznych.

Wybór form płatności. Płatności Online BM umożliwiają płacenie za pomocą karty kredytowej i debetowej, a także w systemie pay by link, czyli poprzez automatyczne przekierowanie do strony płatności w banku klienta i uzupełnienie danych do przelewu. Dzięki wieloletniej współpracy z sektorem bankowym Płatności Online BM mogą zaoferować najszersza gamę takich płatności.