Pomimo jedynie 12 mm wysokości oraz smukłej formy, Siella LED od firmy TRILUX to oprawa niezwykle efektywna i wydajna. Przeznaczona do wbudowania w sufit podwieszany, doskonale sprawdzi się w firmach, dla których energooszczędny system oświetlenie jest priorytetem.

Siella LED zapewnia jednorodne oświetlenie i maksymalną wydajność, pomimo swoich niewielkich gabarytów. Przystosowana jest zarówno do montowania w sufitach modułowych, jak i w instalacjach typu karton-gips (model M84), dzięki czemu będzie wygodnym rozwiązaniem w takich pomieszczeniach jak: sale konferencyjne, poczekalnie lub korytarze. Równomiernie usytuowane wyloty światła oraz klosz, wykonany z transparentnego PMMA, zapewniają optymalny strumień światła i właściwe doświetlenie wszystkich powierzchni.

Dzięki swoim rozmiarom (600 x 600 mm) oraz korpusowi wykonanemu z lakierowanego na biało aluminium, Siella LED to subtelna oprawa pasująca do każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju i przeznaczenia.

Przy poborze 40 Watt, wydajność tej oprawy wynosi 80 lm W/m, co pozwala na znaczne oszczędności w porównaniu do standardowych instalacji oświetleniowych. Siella LED, firmy TRILUX, emituje światło białe ciepłe (Ra = 80 przy temperaturze barwowej 3000), dzięki czemu można ją również z powodzeniem wykorzystywać w obiektach handlowych. Co więcej, dla ułatwienia jej konserwacji wyposażona została w specjalistyczny system Plug & Play –elastyczny układ zasilający nie jest zintegrowany z oprawą, dlatego można go bez problemu wcześniej podłączyć do instalacji elektrycznej.