Salon popularnej marki Sinsay po metamorfozie wzbogacił ofertę modową galerii Libero. To pierwszy w Katowicach dwupoziomowy sklep brandu, który zaprojektowany został zgodnie z najnowszym konceptem handlowym sieci. Na przestrzeni ponad 1300 m2 na klientów czeka oryginalna i atrakcyjna oferta mody damskiej, męskiej, dziecięcej, a także artykuły z linii dla domu.

Najmłodsza z marek odzieżowych Grupy LPP – Sinsay – dołączyła do grona najemców Libero Katowice wraz z otwarciem galerii pod koniec 2018 roku. Teraz marka zmienia dotychczasową lokalizację i otwiera dwupoziomowy salon w nowym koncepcie, z poszerzoną ofertą asortymentową brandu. Po relokacji, sklep znajduje się na poziomach 0 i +1, a jego powierzchnia została powiększona prawie trzykrotnie.

– Nowy koncept marki Sinsay otwszymiera przed nami oraz naszymi Klientami szereg możliwości, pozytywnie zaskakując wprowadzonymi zmianami i rozwiązaniami. Sinsay działa w Libero już od prawie 3 lat i jest jednym z chętniej odwiedzanych sklepów, dlatego z ogromną satysfakcją przyjęliśmy decyzję Grupy LPP o uruchomieniu flagowego salonu marki w Katowicach. Podobieństwo naszych wizji biznesowych z uwzględnieniem m.in. rodziny, jako odbiorcy zróżnicowanej oferty, stanowi doskonałą podstawę do współpracy. Bogata i oryginalna propozycja modowa, ale również nowości z kategorii dom i wnętrze są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – Szymon Mińczuk, dyrektor regionalny ds. najmu Echo Investment i dodaje: – Kolejny nowy projekt to potwierdzenie potencjału Libero Katowice, który doceniają popularne marki, nie tylko z naszego kraju, ale także liczne, światowe brandy.

Salon Sinsay w Libero zaprojektowany został w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. W przestronnym wnętrzu, który wyróżnia nowy koncept marki, dominuje jasna kolorystyka. Pozwala ona na doskonałe wyeksponowanie ekspresyjnej i różnorodnej kolekcji oraz przejrzysty sposób prezentacji bogatego asortymentu. Całość aranżacji salonu w Libero dopełniają metalowe elementy wyposażenia.
– Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszym klientom w centrum handlowym Libero najnowsze kolekcje Sinsay, których różnorodność na pewno pozwoli na tworzenie modnych stylizacji na każdą okazję. Jesteśmy przekonani, że przygotowany asortyment w bardzo przystępnych cenach w połączeniu z popularnością obiektu szybko spotkają się z ciepłym przyjęciem– wskazuje Igor Oszczepalski, Sinsay Marketing Coordinator.

W nowym salonie Sinsay, poza szeroką paletą propozycji modowych dla dziewcząt, która dotychczas dominowała w ofercie, znajdują się także oryginalne ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn. Kolekcje marki charakteryzuje wyróżniająca kolorystyka i ciekawe wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami i utrzymane w niebanalnym stylu. Co więcej, sklep oferować będzie także odzież i akcesoria dla najmłodszych. Całość uzupełnią designerskie artykuły wyposażenia wnętrz. Niewątpliwym atutem bogatej oferty brandu są atrakcyjne ceny.