Siódemka wprowadza ofertę dla przedsiębiorców. W jej ramach klienci, którzy podpiszą umowę  na świadczenie usług kurierskich otrzymają tablet lub laptop za 1 zł oraz bezpłatny dostęp do internetu mobilnego Orange przez cały okres współpracy.

Fundamentem oferty dla przedsiębiorców są miesięczne abonamenty na wysyłkę paczek, obowiązujące przez cały okres trwania umowy. Klienci mają wybór między dwoma planami taryfowymi: Moja Firma 300 i Moja Firma 650. Miesięczny abonament wynosi 300 lub 650 zł netto i daje możliwość bezpłatnego wysłania odpowiednio 16 i 42 paczek w okresie rozliczeniowym. W przypadku pełnego wykorzystania paczek przysługujących w ramach abonamentu, klienci mogą dalej wysyłać paczki po bardzo atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od 12,50 zł netto. Umowę można podpisać na 12, 24 lub 36 miesięcy.

W ramach oferty przedsiębiorcy otrzymują dostęp do aplikacji on-line – 7 Internet Shipping. To rozwiązanie oferujące jedne z najbardziej rozbudowanych na rynku opcji zarządzania przesyłkami. Dzięki internetowej platformie, klient może wykonać samodzielnie większość czynności związanych z obsługą przesyłek, w tym m.in. organizować cały proces nadania przesyłki, dokonać rozliczeń lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. Status wszystkich nadanych przez klienta przesyłek można śledzić w module trackingowym aplikacji, a informacje o przesyłkach udostępniać również klientom.