Nową kolekcję do sieci Sizeer wprowadzają Street Heroes – bohaterowie ulicy, którzy powracają w nowej odsłonie kampanii. W ten sposób komunikowana będzie kolekcja na nowy sezon zarówno w Polsce, jak i krajach regionu CEE, w których swoje salony posiada mutlibrand.

Kampania „Street Heroes are Back” jest drugą odsłoną działań zaplanowanych na 2019 rok w oparciu o platformę komunikacji „Street Heroes”. Za jej pośrednictwem, Sizeer, jako ekspert streetwearu rekomenduje co, jak, gdzie i dlaczego warto posiadać, aby zaistnieć na ulicach miast. Tym razem akcent położony został na powrót do miasta, gdzie mamy zgraną ekipę znajomych i przyjaciół. To miasto i grono kumpli są jednym z powodów, dla których warto wrócić do codzienności po letniej przerwie.

Kampania otwierająca powakacyjny sezon, opiera się o dedykowaną sesję zdjęciową oraz liczne kreacje video. Przygotowane materiały składają się na dynamiczny content reklam online, ze szczególnym naciskiem na emisję w kanałach social media, których dopełnieniem są dedykowane lookbooki, prezentowane w formatach landing page na stronie e-Sizeer.com oraz w aplikacji SizeerApp. Całość uzupełnia komunikacja kampanijna w salonach stacjonarnych, oparta o identyfikację wizualną kampanii na wszystkich strategicznych nośnikach.
Za koncepcję oraz produkcję odpowiada Sizeer Team.