Jeden z największych sklepów internetowych z asortymentem dla dzieci e-zabawkowo.pl właśnie udostępnił klientom usługę Inpost – “Paczka na weekend”. Dzięki temu zakupy nawet z ostatniej chwili będą na czas.

– Prowadzimy sklep od ponad 12 lat. Cały czas badamy potrzeby kupujących i tworzymy rozwiązania ułatwiające codzienne zakupy. To, co ma znaczenie dla naszych klientów to wygoda i szybki czas dostawy. Mamy też świadomość, że bardzo duża część naszych artykułów trafia do dzieci przy okazji urodzin, czy innych ważnych uroczystości. Wiele razy odbieraliśmy prośby o możliwie jak najszybszą wysyłkę, bo uroczystość była tuż tuż. “Paczka w weekend” daje niesamowity komfort kupującym i pewność, że nawet w dniu uroczystości zdążą odebrać upominek i przekazać małemu jubilatowi – mówi właściciel e-zabawkowo.pl, Marcin Mielczarek.

Z danych sklepu wynika, że aktualnie 35 proc. wysyłek jest realizowanych z wykorzystaniem paczkomatów, a pozostałe 65 proc. to dostawa kurierska.
– Usługa właśnie wystartowała. “Paczka w weekend” wpisuje się nie tylko w potrzeby naszych klientów, ale również pozwala realizować zamówienia w sposób bezpieczny. Bezdotykowa dostawa, możliwość odbioru przesyłki w dowolnym momencie to dodatkowe atuty Paczkomatów Inpost – dodaje właściciel.

Paczkomaty Inpost to ponad 7000 punktów odbioru czynnych 24/7. Dzięki usłudze 'Paczka w Weekend' klienci sklepu internetowego e-zabawkowo.pl, którzy złożą zamówienie między godziną 14.00 we czwartek a 20.00 w piątek otrzymają paczkę do wskazanego Paczkomatu InPost najpóźniej w niedzielę.