GO Sport rozszerza opcję dostawy dla klientów swojego sklepu internetowego. Od 22 listopada produkty zamówione przez stronę go-sport.pl będzie można odebrać oraz zwrócić w jednym z 5000 Paczkomatów InPost. Nowa usługa jest dostępna niezależnie od kwoty zamówienia.

Zakupy internetowe już od kilku lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów, stając się drugim, obok sklepów stacjonarnych, kanałem sprzedaży. Zakupy z domu, bez kolejek czy szukania rozmiaru to nie tylko znacznie większy komfort oraz oszczędność czasu, ale także ideale rozwiązani dla osób, które nie mają w swojej okolicy sklepu stacjonarnego danej marki. Sprzedaż internetowa kwitnie, a sprzedawcy oferują coraz więcej rozwiązań mających zapewnić jeszcze większą wygodę kupującym. Jednym z nich jest gwarancja darmowej dostawy i zwrotów, która niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem decydującym o dokonaniu zakupu.

„GO Sport w swoim DNA ma wpisane zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów. Nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w naszym kanale e-commerce. Nowa opcja dostawy do Paczkomatów InPost, a także gwarancja darmowej wysyłki oraz zwrotów, były ważnym celem naszej firmy, który miał przyczynić się do zwiększenia komfortu zakupów. Bardzo cieszymy się z zawarcia tej współpracy, dzięki której mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów”. – mówi Maciej Liszka, Dyrektor E-commerce GO Sport Polska.

Od 22 listopada za dostawę produktów kupionych przez stronę go-sport.pl, kupujący nie poniosą żadnych kosztów. Usługa jest darmowa niezależnie od kwoty zamówienia, a jedynym warunkiem jest rozmiar produktów, które muszą mieścić się w skrytkach Paczkomatów. Przesyłki odpowiadające określonym wymiarom (max. 410 na 380 na 630 mm oraz maksymalnej wadze 25 kg), będzie można odebrać nawet dzień po dokonaniu zakupu.

Klienci go-sport.pl cały czas będą mogli również skorzystać z innych metod dostawy – bezpośrednio do salonów stacjonarnych, doręczenia za pośrednictwem kuriera lub odbioru w wybranym punkcie DHL.

GO Sport to jeden z największych dystrybutorów artykułów sportowych w Europie. Marka istnieje już w Polsce od 20 lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie zaowocowało zaufaniem i przywiązaniem wielu klientów. Obecnie funkcjonuje ponad 30 sklepów GO Sport, usytuowanych w najatrakcyjniejszych lokalizacjach w Polsce. Klienci mogą także dokonywać zakupów przez stronę internetową go-sport.pl.