Największa polska sieci z artykułami przeznaczonymi dla dzieci to kolejny najemca, który w tym roku rozpocznie współpracę z CH Plaza Rzeszów. Sklep SMYK zlokalizowany zostanie na pierwszym piętrze i zajmie powierzchnię blisko 490 mkw. Będzie to 10. nowy najemca pozyskany w tym roku przez zarządcę rzeszowskiej Plazy.

Rozpoczęcie współpracy z największą polską siecią oferującą artykuły dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat to efekt kilkumiesięcznych przygotowań.

– SMYK to jedna z tych sieci, które doceniły zmiany wprowadzone w naszym Centrum. Przypomnę, że w pierwszej połowie roku CH Plaza Rzeszów przeszła gruntowną przebudowę. Pozwoliło to przygotować powierzchnie dla nowych najemców. Dzięki pozyskaniu do naszego port folio SMYKA, zdecydowanie wzmocnimy naszą ofertę w segmencie produktów i usług dla najmłodszych. Nowy najemca oferujący akcesoria i zabawki dla dzieci dołączy m.in. do otwartego w sierpniu nowoczesnego plac zabaw KinderPlaneta oraz polskiej marki ToysBox. Dzięki temu w jednym miejscu nasi klienci znajdą szeroką ofertę produktów i atrakcji dla swoich pociech – zaznacza Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Dodaje, że SMYK to jeden z 10 nowych najemców, którzy w tym roku rozpoczęli współpracę z CH Plaza Rzeszów.

– Co bardzo ważne, dzięki sieci SMYK i pozostałym najemcom, którzy dołączyli do nas w tym roku, możemy pochwalić się niemal stuprocentowym wypełnieniem powierzchni handlowej w naszym Centrum. To bardzo dobra wiadomość, którą zamykamy przełomowy dla nas 2017 rok – mówi Radosław Jamrozik.

SMYK to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci. Nowy salon znajdować się będzie na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów. Łącznie do dyspozycji klientów będzie blisko 500 mkw. Nowy salon zaoferuje najszerszy na rynku wybór produktów dla dzieci od momentu urodzenia do 14 roku życia, najwyższą jakość i atrakcyjne ceny produktów.