W celu wzbogacenia swojej oferty rozwiązań do Digital Signage firma Sony ogłosiła nawiązanie współpracy z Navori Labs. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do tego typu systemów.

Navori Labs dostarcza firmom z sektorów publicznego i prywatnego rozwiązania z zakresu Digital Signage oraz analiz marketingowych opartych na sztucznej inteligencji (AI). Navori Labs proponuje sklepom detalicznym, restauracjom szybkiej obsługi i obiektom hotelarskim kompletny zestaw oprogramowania odpowiedni do każdego zastosowania, sprzętu czy modelu hostingu.

Dzięki współpracy z Navori Labs firma Sony zaoferuje klientom z sektora detalicznego kompletny pakiet rozwiązań do Digital Signage, łączący monitory profesjonalne BRAVIA 4K i rozwiązanie Navori oparte na technologii SoC (system na chipie), co podkreśli solidne i bezpieczne funkcjonowanie.

„W ostatnich latach firma Navori Labs przyspieszyła innowacyjny rozwój w obszarze SoC, dzięki czemu nasi klienci mogą zarządzać zewnętrznymi odtwarzaczami multimediów i cyfrowymi ekranami SoC w sposób przejrzysty, bez żadnych ograniczeń”, powiedział przy okazji ogłoszenia Jeffrey Weitzman, dyrektor generalny Navori Labs. „Od teraz klienci wybierający monitory profesjonalne BRAVIA 4K firmy Sony zyskają zarówno ogólne zalety rozwiązań do oznakowania cyfrowego SoC typu all-in-one w postaci uproszczonej instalacji i wdrażania, jak również korzyści oferowane przez oprogramowanie QL Player: zautomatyzowane odtwarzanie treści, zdalne włączanie treści, obsługa dynamicznych kanałów informacji i zarządzanie urządzeniami na odległość. Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzania dalszych innowacji w dziedzinie technologii SoC we współpracy z firmą Sony”.

Cieszące się uznaniem rozwiązania Navori będą dostępne dla klientów Sony korzystających z produktów serii BZ30J, BZ35J, BZ40J i BZ40H.

„Cieszymy się, że firma Navori dołącza do naszego ekosystemu partnerów”, stwierdza Damien Weissenburger, dyrektor działu Professional Displays & Solutions w Sony. „Obsługa oprogramowania Navori jako rozwiązania typu SoC na monitorach profesjonalnych BRAVIA 4K pozwoli nam wspólnie sprostać potrzebom użytkowników końcowych i dostawców usług zarządzanych na rynkach detalicznym i hotelarskim. Zaoferujemy w pełni funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS), harmonijnie zintegrowany z wyświetlaczami komercyjnymi o niezrównanej jakości obrazu”.

Nawiązanie współpracy zbiegło się w czasie z ekscytującą zapowiedzią wprowadzenia ośmiu nowych modeli do oferty kultowych monitorów profesjonalnych Sony BRAVIA. Mają one zapewnić klientom najlepsze w swojej klasie jakość i wzornictwo, a także wpisywać się w nieustające wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju w każdym obszarze działalności.