Galeria Nowy Rynek w Jeleniej Górze przyzwyczaiła swoich klientów do tego, że regularnie tworzy ciekawie zaaranżowane przestrzenie, z których różne osoby mogą nieodpłatnie korzystać. Jesienną nowością na mapie centrum jest strefa Xbox stworzona dla fanów gier i rozrywki nowej generacji.

Dotychczas pod dachem jeleniogórskiej Galerii powstały specjalne strefy dla kobiet, przedsiębiorców czy dzieci. W październiku przyszedł czas na nowoczesną strefę Xbox. Jest to ekspozycja złożona z 4 ekranów i konsol do gier, które zainteresowani klienci mogą użytkować za darmo. Strefa znajduje się na poziomie +1 Galerii i będzie dostępna codziennie w godzinach otwarcia centrum.

– Naszym założeniem było, by gry zainstalowane na konsolach służyły osobom z różnych grup wiekowych. Wiemy, że największą popularnością ten typ rozrywki cieszy się w grupie młodzieży. Od razu więc pragniemy uspokoić rodziców – zestaw gier dobieraliśmy tak, by nie było w nich przemocy i strzelania. Mamy nadzieję, że w naszej nowej strefie rozrywki każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Centrum Handlowego Nowy Rynek.

Oprócz Strefy Xbox jeleniogórska Galeria zaprasza też m.in. do Office Zone czy Kids Zone.

Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do Internetu.