Sufity podwieszane to już standard na rynku materiałów wykończeniowych dedykowanych do wnętrz użytkowych.

„Trójwymiarowe formy, barwne i ożywiające przestrzeń akcenty, gra świateł, lekkość i dynamika – taki efekt można uzyskać za pomocą nowych, kolorowych paneli tekstylnych FABRIC CANOPY. Są jak zwiewne rzeźby zawieszone w powietrzu. Dzięki nim wnętrza nabierają oryginalnego, zindywidualizowanego charakteru, którego nie da się uzyskać w żaden inny sposób” – mówi Anna Baczkowska, architekt i menadżer wsparcia technicznego w firmie Armstrong.

FABRIC CANOPY to napinane, barwne panele tekstylne, wykonane ze specjalnie wyprodukowanej, bardzo elastycznej i transparentnej tkaniny. Mieszanka poliestru (90%) i lycry (10%) sprawia, że materiał jest wyjątkowo sprężysty, a odpowiednia grubość nici i gęstość ich splotu, daje efekt półprzeźroczystości.

Panele dostępne są w wersji rozpiętej na delikatnym, lekkim stelażu ze stali nierdzewnej (model X) lub bez stelażu (model Y). FABRIC CANOPY w wersji Y montowane są za pomocą specjalnych nylonowych linek do ścian, sufitów lub innych płaszczyzn. Do wyboru mamy wiele kolorów (m.in. biały, kremowy, czerwony, zielony, niebieski) oraz różne kształty paneli (wersja Y – trójkąt, kwadrat, prostokąt, pięciokąt). W zależności od projektu, inne kolory oraz kształty dostępne są na życzenie.