Druga połowa grudnia, a wciąż nie macie pomysłu na prezent? Pojawiają się te same, znane pytania – co kupić, gdzie, kiedy znajdę na to czas? Kiedy jedni uwielbiają przedświąteczne wycieczki po sklepach, inni marzą tylko o tym, by ktoś zrobił to za nich. NEONET podejmuje to wyzwanie i jak co roku chętnie pomaga w kompletowaniu prezentów z listy do św. Mikołaja. Wystarczy wejść na stronę neonet.pl lub do jednego z salonów marki i skorzystać z pomocy profesjonalistów w ramach „Świątecznych Inspiracji”.

Ponad 65% Polaków kupuje prezenty w ciągu dwóch tygodni przed świętami lub na ostatnią chwilę – tak wynika z badania przeprowadzonego przez Gumtree.pl. Bywa, że czasu na zakup jest niewiele, a przecież chcielibyśmy na spokojnie móc wybrać coś „z głową”, by rodzina i przyjaciele cieszyli się z wymarzonego upominku. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, sieć NEONET przygotowała poradnik „Świąteczne Inspiracje”, w którym znajdziemy pomysł na upragniony prezent w świetnej cenie. Wystarczy wejść na stronę neonet.pl, odnaleźć świąteczny poradnik na stronie głównej i… zacząć przebierać w szerokiej ofercie świątecznych upominków nawet bez wychodzenia z domu.

Świąteczne hity 2019
Na stronie znajdziemy wygodny panel z wyszukiwarką, za pomocą której możemy znaleźć upominki w ramach kilku kategorii, w tym m.in. „telewizory”, „smartfony”, „małe AGD” czy „konsole i gry”. Następnie wystarczy sprecyzować nasze oczekiwania, na przykład określając posiadany przez nas budżet czy wybierając funkcję produktu, na której szczególnie nam zależy.
Polscy konsumenci coraz chętniej kupują prezenty przez internet. W badaniu świątecznym przeprowadzonym przez Gumtree.pl, aż 37% Polaków wskazało, że sklepy internetowe są miejscem, gdzie najczęściej szukają bożonarodzeniowych upominków. Ponad połowa z nich twierdzi, że taki sposób robienia zakupów jest dla nich najwygodniejszy, bo pozwala im uniknąć tłumów w sklepach stacjonarnych oraz zaoszczędzić czas. NEONET stawia na maksymalną wygodę klienta zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i w sieci, dlatego sieć przygotowała szereg benefitów.
Jednym z nich jest gwarancja dostawy przed świętami, o ile złożymy zamówienie do 22 grudnia, do godziny 12:00. Takie rozwiązanie sprawi, że nie musimy martwić się o to, czy prezenty od św. Mikołaja dojdą na czas, a sami możemy oddać się innym zajęciom, których z pewnością nie zabraknie w drugiej połowie grudnia.

Kolejną zaletą jest możliwość zakupu prezentów na raty z odroczoną płatnością. Sieć NEONET wie, jak napięta bywa lista przedświątecznych wydatków. Dzięki opcji wygodnych rat, nie musimy się martwić, że nie będziemy mogli sobie pozwolić na wybór wymarzonego prezentu dla dziecka czy drugiej połówki. Dzięki NEONET pierwszą ratę zapłacimy dopiero na wiosnę.
Aktualne promocje oraz propozycje prezentów zebrane w poradnik “Świąteczne Inspiracje” znajdziemy na stronie neonet.pl.