Symetria to agencja digitalowa, która skupia się na projektowaniu w duchu Proven Product Design. Mamy ponaddwudziestoletnie doświadczenie w pracy z największymi klientami z całego świata.

W Symetrii popieramy nasze słowa czynem – projektujemy w duchu Proven Product Design. Zależy nam na tym, żeby produkty i usługi, które rozwijamy, były dostępne i inkluzywne dla wszystkich.

Wierzymy, że dobre produkty i usługi nie biorą się z niczego i trzeba je badać. Dlatego dbamy o to, by projektować zgodnie z zasadami dostępności i tak, by nie wykluczać żadnych użytkowników. Korzystamy też z wiedzy z zakresu kognitywistyki i ekonomii behawioralnej.

Co to oznacza w praktyce? Przychodzisz do nas w pomysłem, my zamieniamy go w produkt, testujemy z użytkownikami i dodajemy od siebie eksperckie smaczki.

Zajmujemy się ideacją, testowaniem – czyli projektujemy, badamy i dowozimy projekty.

Zaczęliśmy w 2001 roku – od tego czasu mieliśmy okazję pracować dla największych graczy na rynku – od fintechów, przez firmy ubezpieczeniowe, aż po linie lotnicze.

Dumnie reprezentujemy też UXalliance – jako jedyny polski przedstawiciel współpracujemy z globalną siecią niezależnych firm zajmujących się UXem.

Zajrzyj na naszą stronę www.symetria.pl lub odezwij się do nas na linkedin/company/symetria i zapytaj o nasze usługi – razem możemy więcej!